Čínský horoskop na září - Kohout

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Koncom leta sú Kohúti v celkom dobrej forme. Priaznivé dni na lásku i skrášľovanie svojho zovňajšku budete mať teraz, ale najlepší bude október. Vtedy už budete vnímať seba reálnejšie. V tomto období sa možno nechávate viacej ovplyvňovať okolím a veľa urobili aj minulé zážitky s bývalými partnermi. Počas roka sa nám to stáva raz alebo aj dvakrát, že si spracúvame minulé vzťahy. Postupne však spomienky strácajú svoju negatívnu silu.

Peniaze a práca

Práca s financiami bude teraz pre vás trochu náročná. Môžu vás zaskočiť nepredpokladané výdavky. Vy však máte vždy nejakú finančnú rezervu. Pokiaľ vám kvapká voda v kuchyni či kúpeľni, treba ju dať opraviť, lebo vám tak unikajú financie. Je to myslené doslova, ale i obrazne. Na opravené umývadlo si dajte žabu, najlepšie s mincou. Tí, ktorí nemajú radi všelijaké vecičky v byte, by mali ostať aspoň pri opravách, ktoré treba vykonať čo najskôr.

Zdravie

Dostatok spánku sa pripomína Kohútom často, lebo chodia spať asi poslední a vstávajú prví. Možno vám pomôže, ak vám pripomeniem, že spánok je najlepšou kozmetikou. Pridávam, že i dostatok ovocia a ešte viacej zeleniny. Psychiku si asi vyriešite po svojom, kúpite si dobrý krém alebo šatku na krk.

Zobrazit horoskop na září pro znamení: