Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Čínský horoskop na září - Kohout

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Koncom leta sú Kohúti v celkom dobrej forme. Priaznivé dni na lásku i skrášľovanie svojho zovňajšku budete mať teraz, ale najlepší bude október. Vtedy už budete vnímať seba reálnejšie. V tomto období sa možno nechávate viacej ovplyvňovať okolím a veľa urobili aj minulé zážitky s bývalými partnermi. Počas roka sa nám to stáva raz alebo aj dvakrát, že si spracúvame minulé vzťahy. Postupne však spomienky strácajú svoju negatívnu silu.

Peniaze a práca

Práca s financiami bude teraz pre vás trochu náročná. Môžu vás zaskočiť nepredpokladané výdavky. Vy však máte vždy nejakú finančnú rezervu. Pokiaľ vám kvapká voda v kuchyni či kúpeľni, treba ju dať opraviť, lebo vám tak unikajú financie. Je to myslené doslova, ale i obrazne. Na opravené umývadlo si dajte žabu, najlepšie s mincou. Tí, ktorí nemajú radi všelijaké vecičky v byte, by mali ostať aspoň pri opravách, ktoré treba vykonať čo najskôr.

Zdravie

Dostatok spánku sa pripomína Kohútom často, lebo chodia spať asi poslední a vstávajú prví. Možno vám pomôže, ak vám pripomeniem, že spánok je najlepšou kozmetikou. Pridávam, že i dostatok ovocia a ešte viacej zeleniny. Psychiku si asi vyriešite po svojom, kúpite si dobrý krém alebo šatku na krk.

Zobrazit horoskop na září pro znamení: