Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Kartářka Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na září - Zajíc

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Zdá sa vám, že ľudia a hlavne partner sú k vám opozične naladení? Pátrajte po príčine, ale ak potrebujete našepkať, asi je potrebné kompromisné jednanie na oboch stranách. No a keďže druhého človeka neprerobíme, skúste zakopať vojnovú sekeru vy. Koniec mesiaca septembra môže byť krásnym spojením dvoch duší do jedného celku.

Peniaze a práca

Finanční partneri vám budú chcieť podať určitý návrh, ktorý netreba hneď zamiesť pod koberec. Požiadajte ich o čas na rozmyslenie. Po nove budete múdrejší. Pokiaľ idete na služobnú cestu, máte tu odkaz na niečo z minulosti, čo vám pomôže ju dobre absolvovať. Tak, aby bola efektívna.

Zdravie

Zajac je celkom pohyblivý, ale občas podľahne pohodliu svojej nory, ktorú si pekne zútulnil. Prospejú vám kolektívne športy a prechádzky k vode. Kto má možnosť, tak sa okúpe ešte v rieke. Ostatní si možno pôjdu s partnerom alebo kamarátmi zaplávať na plaváreň. Opatrujte si aj svoje citlivé chodidlá. Striedavá sprcha teplej a studenej vody im pomôže, ale aj chodenie po tráve a okruhliakoch.

Zobrazit horoskop na září pro znamení: