Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na september - Zajac

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Zdá sa vám, že ľudia a hlavne partner sú k vám opozične naladení? Pátrajte po príčine, ale ak potrebujete našepkať, asi je potrebné kompromisné jednanie na oboch stranách. No a keďže druhého človeka neprerobíme, skúste zakopať vojnovú sekeru vy. Koniec mesiaca septembra môže byť krásnym spojením dvoch duší do jedného celku.

Peniaze a práca

Finanční partneri vám budú chcieť podať určitý návrh, ktorý netreba hneď zamiesť pod koberec. Požiadajte ich o čas na rozmyslenie. Po nove budete múdrejší. Pokiaľ idete na služobnú cestu, máte tu odkaz na niečo z minulosti, čo vám pomôže ju dobre absolvovať. Tak, aby bola efektívna.

Zdravie

Zajac je celkom pohyblivý, ale občas podľahne pohodliu svojej nory, ktorú si pekne zútulnil. Prospejú vám kolektívne športy a prechádzky k vode. Kto má možnosť, tak sa okúpe ešte v rieke. Ostatní si možno pôjdu s partnerom alebo kamarátmi zaplávať na plaváreň. Opatrujte si aj svoje citlivé chodidlá. Striedavá sprcha teplej a studenej vody im pomôže, ale aj chodenie po tráve a okruhliakoch.

Zobraziť horoskop na september pre znamenie: