Čínsky horoskop na september - Zajac

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Zdá sa vám, že ľudia a hlavne partner sú k vám opozične naladení? Pátrajte po príčine, ale ak potrebujete našepkať, asi je potrebné kompromisné jednanie na oboch stranách. No a keďže druhého človeka neprerobíme, skúste zakopať vojnovú sekeru vy. Koniec mesiaca septembra môže byť krásnym spojením dvoch duší do jedného celku.

Peniaze a práca

Finanční partneri vám budú chcieť podať určitý návrh, ktorý netreba hneď zamiesť pod koberec. Požiadajte ich o čas na rozmyslenie. Po nove budete múdrejší. Pokiaľ idete na služobnú cestu, máte tu odkaz na niečo z minulosti, čo vám pomôže ju dobre absolvovať. Tak, aby bola efektívna.

Zdravie

Zajac je celkom pohyblivý, ale občas podľahne pohodliu svojej nory, ktorú si pekne zútulnil. Prospejú vám kolektívne športy a prechádzky k vode. Kto má možnosť, tak sa okúpe ešte v rieke. Ostatní si možno pôjdu s partnerom alebo kamarátmi zaplávať na plaváreň. Opatrujte si aj svoje citlivé chodidlá. Striedavá sprcha teplej a studenej vody im pomôže, ale aj chodenie po tráve a okruhliakoch.

Zobraziť horoskop na september pre znamenie: