Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Viktória

Viktória

Osobný kód 172

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Čínsky horoskop na september - Byvol

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Vneste do vášho vzťahu trochu exotiky. Pokiaľ sa nechystáte cestovať, možno vám padne vhod spoločný kurz cudzieho jazyka. Je september, začínajú nové. Vyznať lásku v inom jazyku môže byť zaujímavé. Vo vzťahu sa netreba nudiť, lebo môže zhasnúť. Nezadaní Byvoly sa môžu zoznámiť s niekým na zahraničnom zájazde.

Peniaze a práca

V prvých troch týždňoch septembra by ste mohli zahájiť nejaké štúdium, alebo sa zapísať na kurz, ktorý obohatí váš kariérny postup. Keďže sa bude tento mesiac ozývať i rodina, skúste vedome nemiešať rodinné záležitosti s prácou. Väčšinou chcú rodičia len to najlepšie pre svoje deti po celý život, ale vy ste už dospelí a doba sa zmenila. Prijmite preto ich pracovné rady, ale konajte podľa modernej doby.

Zdravie

September máte síce celkom priaznivý, ale zmeny počasia vo vás môžu vyvolávať únavu. Ináč pevné a silné znamenie Byvola ho prekoná, ak si dopraje dostatok spánku. Môžu sa ozvať bolesti chrbtice, preto denne cvičte aspoň mačací chrbát. Neberte si toho na seba veľa, ale len toľko, koľko vládzete. Tak sa vyvarujte tohto neduhu, ktorý je bežný.

Zobraziť horoskop na september pre znamenie: