Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Kavena

Kavena

Poradím vám, ako sa správne rozhodnúť. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Čínsky horoskop na september - Had

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Pretrvávajúce napätie vo vzťahoch môžu byť spôsobené tvrdohlavosťou oboch strán. Aby ste sa pohli ďalej, musíte si to priznať. Jednou z vybraných vlastností Hada je aj tzv. vzťahovačnosť. Nenamýšľajte si dopredu, že vás ľudia ohovárajú, alebo nejako začali mať v zuboch. Obráťte list a dajte do styku s ľuďmi trochu humoru a zábavy.

Peniaze a práca

V práci by vám to malo teraz klapať, spolu s tým môžu prísť aj lepšie peniaze. Nepodceňujte však záležitosti, ktoré sa udiali v minulosti. Dokonca teraz ich môžete napraviť. Skontrolujte si svoje bankové účty a dodržujte normy. Počítačovú techniku však podľa možnosti nekupujte v prvých dvoch tretinách mesiaca. Ak áno, jednajte obozretne.

Zdravie

Potrebujete častejšie oddych. Skúste teraz nerozpitvávať problémy do detailov. Na niektoré problémy sa treba pozrieť zhora. Predstavte si, že ste silný vták a riešite celok. Pokiaľ mávate zápchu, skúste si vytvoriť odstup od tých ľudí, ktorí vás zraňujú. Ak vás preháňa, pozor na kritické chovanie a vysoké nároky na seba i vašich blízkych.

Zobraziť horoskop na september pre znamenie: