Čínsky horoskop na september - Drak

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Pokiaľ si často hovoríte, že to ste vy a iní nebudete, nie je to vždy pre vaše dobro i pre fungovanie vzťahov. Tie sa budujú neustále a dajú sa vylepšiť. V tejto dobe vaše silné ego iste bude mať svoju silu, ale skúste ho trochu prekabátiť tým, že do vášho života vnesiete viacej kreativity a hier.

Peniaze a práca

Verte, že ste ozaj šťastným znamením. Občas si to treba pripomenúť, hlavne ak akosi strácate smer a pochybujete o sebe. Nič nie je nemožné! Skeptik by povedal, že skoro nič. Pripomeňte si, ako ste v minulosti zachádzali so svojim zdrojmi financií, ale aj energiou. Urobte si si, čo potrebujete najviac na to, aby vám to zľahčilo život. Nezahlcujte sa zbytočnosťami. Stojí to peniaze a byt sa zaplňuje. Energia čhi nemá potom dostatok priestoru na svoju cirkuláciu.

Zdravie

Máte sklony k chúlostivosti na žalúdok, ale v tomto čase možno vás trápia i bolesti hlavy. Môžu byť spôsobené nesprávnym stravovaním. Sledujte si preto, ktoré potraviny vám robia dobre a po ktorých ste hneď unavení, alebo vás začnú štípať oči. Málokto to vie, že oči nemusia bolieť len od obrazovky počítača.

Zobraziť horoskop na september pre znamenie: