Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínský horoskop na září - Drak

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Pokiaľ si často hovoríte, že to ste vy a iní nebudete, nie je to vždy pre vaše dobro i pre fungovanie vzťahov. Tie sa budujú neustále a dajú sa vylepšiť. V tejto dobe vaše silné ego iste bude mať svoju silu, ale skúste ho trochu prekabátiť tým, že do vášho života vnesiete viacej kreativity a hier.

Peniaze a práca

Verte, že ste ozaj šťastným znamením. Občas si to treba pripomenúť, hlavne ak akosi strácate smer a pochybujete o sebe. Nič nie je nemožné! Skeptik by povedal, že skoro nič. Pripomeňte si, ako ste v minulosti zachádzali so svojim zdrojmi financií, ale aj energiou. Urobte si si, čo potrebujete najviac na to, aby vám to zľahčilo život. Nezahlcujte sa zbytočnosťami. Stojí to peniaze a byt sa zaplňuje. Energia čhi nemá potom dostatok priestoru na svoju cirkuláciu.

Zdravie

Máte sklony k chúlostivosti na žalúdok, ale v tomto čase možno vás trápia i bolesti hlavy. Môžu byť spôsobené nesprávnym stravovaním. Sledujte si preto, ktoré potraviny vám robia dobre a po ktorých ste hneď unavení, alebo vás začnú štípať oči. Málokto to vie, že oči nemusia bolieť len od obrazovky počítača.

Zobrazit horoskop na září pro znamení: