Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Kartářka Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na září - Pes

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Niektoré rady treba brať s rezervou, lebo aj čínsky horoskop je zložitejší, ako sa zdá. Možno ste nielen Psom, ale i Byvolom či Ovcou, s ktorými si nemáte rozumieť. Záleží od hodiny narodenia, mesiaca i dňa. Ľahko to zistíte v tabuľkách i knihách. Preto je niekedy dobré si prečítať viacej horoskopov. Vo vzťahoch to máte teraz dobré, prekvitať by mali tie priateľské. Skúste si dať s partnerom duplicitne svoje prvé rande.

Peniaze a práca

Psom sa tento mesiac črtá dostatok energie a rozhodnosti, ktorú netreba využívať egoisticky, ale v prospech svojho okolia i seba. Vylepšite si svoje pracovisko. Pokiaľ však budete kupovať niektoré veci, ktoré sa budú užívať spoločne s kolegami, poraďte sa. Treba dať i na názor kolektívu, hoci vy máte dobrý vkus.

Zdravie

Zdravotne by ste sa nemali veľmi trápiť, ale treba si dopriať nielen fyzickú relaxáciu, ale aj psychickú. Viete počúvať ticho? Niekto to nazýva meditáciou. Prvé tri týždne septembra vám dosť prospeje pokoj. Je dobré mať zabezpečený spánok bez zapnutej „wifiny“ a vypnutého mobilu, ktorý si dáte do inej miestnosti.

Zobrazit horoskop na září pro znamení: