Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Více »

Další kartářky online
Kartářka Petra

Petra

Osobný kód 310

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Janka

Janka

Osobný kód 174

Kartářka Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Čínský horoskop na září - Had

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Pretrvávajúce napätie vo vzťahoch môžu byť spôsobené tvrdohlavosťou oboch strán. Aby ste sa pohli ďalej, musíte si to priznať. Jednou z vybraných vlastností Hada je aj tzv. vzťahovačnosť. Nenamýšľajte si dopredu, že vás ľudia ohovárajú, alebo nejako začali mať v zuboch. Obráťte list a dajte do styku s ľuďmi trochu humoru a zábavy.

Peniaze a práca

V práci by vám to malo teraz klapať, spolu s tým môžu prísť aj lepšie peniaze. Nepodceňujte však záležitosti, ktoré sa udiali v minulosti. Dokonca teraz ich môžete napraviť. Skontrolujte si svoje bankové účty a dodržujte normy. Počítačovú techniku však podľa možnosti nekupujte v prvých dvoch tretinách mesiaca. Ak áno, jednajte obozretne.

Zdravie

Potrebujete častejšie oddych. Skúste teraz nerozpitvávať problémy do detailov. Na niektoré problémy sa treba pozrieť zhora. Predstavte si, že ste silný vták a riešite celok. Pokiaľ mávate zápchu, skúste si vytvoriť odstup od tých ľudí, ktorí vás zraňujú. Ak vás preháňa, pozor na kritické chovanie a vysoké nároky na seba i vašich blízkych.

Zobrazit horoskop na září pro znamení: