Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Čínský horoskop na září - Had

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Pretrvávajúce napätie vo vzťahoch môžu byť spôsobené tvrdohlavosťou oboch strán. Aby ste sa pohli ďalej, musíte si to priznať. Jednou z vybraných vlastností Hada je aj tzv. vzťahovačnosť. Nenamýšľajte si dopredu, že vás ľudia ohovárajú, alebo nejako začali mať v zuboch. Obráťte list a dajte do styku s ľuďmi trochu humoru a zábavy.

Peniaze a práca

V práci by vám to malo teraz klapať, spolu s tým môžu prísť aj lepšie peniaze. Nepodceňujte však záležitosti, ktoré sa udiali v minulosti. Dokonca teraz ich môžete napraviť. Skontrolujte si svoje bankové účty a dodržujte normy. Počítačovú techniku však podľa možnosti nekupujte v prvých dvoch tretinách mesiaca. Ak áno, jednajte obozretne.

Zdravie

Potrebujete častejšie oddych. Skúste teraz nerozpitvávať problémy do detailov. Na niektoré problémy sa treba pozrieť zhora. Predstavte si, že ste silný vták a riešite celok. Pokiaľ mávate zápchu, skúste si vytvoriť odstup od tých ľudí, ktorí vás zraňujú. Ak vás preháňa, pozor na kritické chovanie a vysoké nároky na seba i vašich blízkych.

Zobrazit horoskop na září pro znamení: