Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Čínský horoskop na září - Buvol

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Vneste do vášho vzťahu trochu exotiky. Pokiaľ sa nechystáte cestovať, možno vám padne vhod spoločný kurz cudzieho jazyka. Je september, začínajú nové. Vyznať lásku v inom jazyku môže byť zaujímavé. Vo vzťahu sa netreba nudiť, lebo môže zhasnúť. Nezadaní Byvoly sa môžu zoznámiť s niekým na zahraničnom zájazde.

Peniaze a práca

V prvých troch týždňoch septembra by ste mohli zahájiť nejaké štúdium, alebo sa zapísať na kurz, ktorý obohatí váš kariérny postup. Keďže sa bude tento mesiac ozývať i rodina, skúste vedome nemiešať rodinné záležitosti s prácou. Väčšinou chcú rodičia len to najlepšie pre svoje deti po celý život, ale vy ste už dospelí a doba sa zmenila. Prijmite preto ich pracovné rady, ale konajte podľa modernej doby.

Zdravie

September máte síce celkom priaznivý, ale zmeny počasia vo vás môžu vyvolávať únavu. Ináč pevné a silné znamenie Byvola ho prekoná, ak si dopraje dostatok spánku. Môžu sa ozvať bolesti chrbtice, preto denne cvičte aspoň mačací chrbát. Neberte si toho na seba veľa, ale len toľko, koľko vládzete. Tak sa vyvarujte tohto neduhu, ktorý je bežný.

Zobrazit horoskop na září pro znamení: