Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Veronika

Veronika

Pomôžem vám odviať preč všetky čierne mraky, aby bol váš život len plný slnka. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Leyla

Leyla

Osobný kód 158

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínsky horoskop na september - Kohút

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Koncom leta sú Kohúti v celkom dobrej forme. Priaznivé dni na lásku i skrášľovanie svojho zovňajšku budete mať teraz, ale najlepší bude október. Vtedy už budete vnímať seba reálnejšie. V tomto období sa možno nechávate viacej ovplyvňovať okolím a veľa urobili aj minulé zážitky s bývalými partnermi. Počas roka sa nám to stáva raz alebo aj dvakrát, že si spracúvame minulé vzťahy. Postupne však spomienky strácajú svoju negatívnu silu.

Peniaze a práca

Práca s financiami bude teraz pre vás trochu náročná. Môžu vás zaskočiť nepredpokladané výdavky. Vy však máte vždy nejakú finančnú rezervu. Pokiaľ vám kvapká voda v kuchyni či kúpeľni, treba ju dať opraviť, lebo vám tak unikajú financie. Je to myslené doslova, ale i obrazne. Na opravené umývadlo si dajte žabu, najlepšie s mincou. Tí, ktorí nemajú radi všelijaké vecičky v byte, by mali ostať aspoň pri opravách, ktoré treba vykonať čo najskôr.

Zdravie

Dostatok spánku sa pripomína Kohútom často, lebo chodia spať asi poslední a vstávajú prví. Možno vám pomôže, ak vám pripomeniem, že spánok je najlepšou kozmetikou. Pridávam, že i dostatok ovocia a ešte viacej zeleniny. Psychiku si asi vyriešite po svojom, kúpite si dobrý krém alebo šatku na krk.

Zobraziť horoskop na september pre znamenie: