Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Veronika

Veronika

Pomôžem vám odviať preč všetky čierne mraky, aby bol váš život len plný slnka. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Dala

Dala

Osobný kód 161

Čínsky horoskop na september - Opica

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

V partnerstve by sa malo Opiciam teraz celkom dariť, hlavne ak si vyriešili svoje minulé prehrešky so svojimi milovanými. Myslím to obojstranne, lebo minulosť si síce treba ošetriť, ale zmeniť ju nemôžeme. Nezveličujte ju, skôr ju treba minimalizovať. Čo sa stalo, už sa neodstane. Urobte si krásne víkendy s rodinou, alebo inými milými ľuďmi.

Peniaze a práca

V tomto období sa možno viac zaujímate o to, čo je pre vás dôležité. Majetok a peniaze sú bohužiaľ dosť potrebná vec. Po zvážení minulých skúseností s tým, čo ste vlastnili, naložte s hmotou tak, aby ste netrpeli nedostatkom. Opice sú chytré, vedia hneď zhodnotiť situáciu, ktorá je výhodná. No investovať do nehnuteľnosti treba až ku koncu mesiaca.

Zdravie

Zdravá psychika je dôležitým faktorom dobrého zdravia. Na dovolenkách človek pookreje, spomienky, ak sú dobré vám nikto nevezme. Zalistujte si v nich, ak budete smutné, milé Opice. Urobte si radosť a chodievajte na potulky prírodou. Do konca septembra sa v niektorých lokalitách asi bude dať chodiť peši a naboso po tráve a kameňoch, čo treba využiť.

Zobraziť horoskop na september pre znamenie: