Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Alžběta

Alžběta

Osobný kód 164

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Nov Měsíce ve znamení Vah

Rozbor vlivu novu Měsíce v září 2022

V nedeľu, neskoro večer tesne pred polnocou, nastáva nov Mesiaca vo Váhach. Váhy sú znamením, ktoré má poslanie dávať veci do rovnováhy. Spravodlivosť, zmysel pre estetiku a harmóniu, vnímavosť, chuť po vedomostiach, spoločenskosť, ale aj vysoké ideály a nerozhodnosť.

Nov Měsíce ve znamení Vah
Foto: shutterstock.com

Fáze Měsíce v listopaduÚplňky a novy Měsíce 2023

Poslední čtvrť05.11.2023 09:40Lev-
Nov13.11.2023 10:30ŠtírNov Měsíce listopad 2023
První čtvrť20.11.2023 11:52Vodnář-
Úplněk27.11.2023 10:19BlíženciÚplněk Měsíce listopad 2023

Nov Měsíce nastane: 25.09.2022 23:57

Váhy sú párovým znamením, preto sa pozornosť ľudí zaostrí na pravdivosť vo vzťahoch, ich vylepšovanie, starostlivosť o seba a schopnosť byť samými sebou. Obklopte sa peknými vecami, ktoré vo vás vyvolávajú pocit pohody a najmä harmónie, čo je pre toto obdobie veľmi dôležité. Inak môžu nastať problémy s ľadvinami, ale aj ostatnými párovými orgánmi.

Pite dostatok prečisťujúcich čajov, napríklad zo žihľavy, zlatobyle a materinej dúšky. Teplo sa obliekajte, aby ste neprechladli. Vhodné je viacvrstvové oblečenie, aby ste si počas obeda, kedy je ešte teplo, mohli dať dolu jednu vrstvu, aby ste sa cítili príjemne.

Po duchovnej či duševnej stránke si doprajte meditácie, stretnutie s ľuďmi rovnakého naladenia na tento svet, aby ste mohli rozoberať umenie, filozofiu i vzťahy.

Pozor na výbušnosť, ktorá väčšinou príde vtedy, ak s vami nebude spoločník zdieľať váš názor. K tomu môže pravdepodobne ľahko prísť, lebo aj keď na to Váhy nevyzerajú, sú kardinálnym znamením a majú rady, ak sa ostatní riadia podľa nich.

Kto má informácie dopredu, zariadi sa podľa nich a prežije harmonické obdobie novu vo Váhach, hoci mu aj nasledujúce riadky budú oznamovať niečo iné. Jedná sa hlavne o Kozorožcov, Baranov a Rakov, ktorí tvoria s Váhami kríž vo zverokruhu.

Tak ako vždy na nov, je dobre držať pôst, alebo aspoň nejesť veľa. Vyhýbajte sa mastným jedlám, mäsu a konzumujte zeleninu a ovocie.

Jaký vliv má na vás tento nov Měsíce?

Beran

Kto hľadá, nájde. Skúste na to prísť, prečo prežívate dosť napäté skúšky vo vzťahoch. Želajte si harmonický vzťah so všetkými ľuďmi, ktorých poznáte. Vo vzťahoch je dôležitá rovnováha a spravodlivosť. Pokiaľ máte ešte listy od svojich bývalých partnerov, stojí to za uváženie, či by ste ich nemali vyhodiť, alebo ešte lepšie spáliť. 

Býk

Nov vo Váhach sa u vás všeobecne týka každodennej práce i zdravia. Možno by stalo za to, zmeniť niektoré vaše zaužívané návyky, ktoré nie sú pre vás prospešné. Keď má človek v poriadku fyzické telo i prácu, priaznivo sa to odrazí aj na psychike. Urobte si čas aj na cvičenie, zapíšte sa na kalanetiku alebo jógu. 

Blíženci

Nov vo Váhach vám zasahuje do domu potešenia, zábavy, detí a tvorivosti. Štartuje vám štyri týždne, kedy môžete hľadať využitie svojich talentov, možno až z detstva. Ukážte svetu čo viete! Písanie, spev, maľovanie, alebo lozenie po skalách, to už nechám na vás. Venujte sa aj deťom a nezadaní by mali zažiť nejaký románik. 

Rak

Nov vás tentoraz skúša u vás doma, čo je pre Rakov dosť ťažký oriešok, lebo doma sú najradšej. Niežeby neradi cestovali, ale doma je doma. Po ceste ich musí čakať teplý rodinný krb. Nenechajte si ho preto vychladnúť neprajníkmi, ktorí vám navyše budú chcieť radiť, alebo doslova vnucovať svoj názor na bývanie. 

Lev

Nov vám zasahuje do domu krátkodobých ciest a komunikácie. Pokiaľ máte ešte dovolenku, prezrite si niektoré pekné miesta v našej krajine. Ostatní sa možno pokúsia o štúdium niečoho zaujímavého. Kto študuje, neskôr zostarne, ako ten, ktorý tak nekoná! Nebojte sa problémov, tie zvládnete ľavou zadnou! Navštívte súrodencov.

Panna

Nov vo Váhach vám dáva viaceré možnosti, aby ste sa pohli vyššie. Cúvajúci Merkúr vstúpil znovu k vám. Máte tu šancu si dať do poriadku staré finančné resty v práci i v súkromí. Venuša u vás vám dodáva šarm, iste to zvládnete s úspechom. Nezabudnite prezentovať i svoje talenty, je to svojim spôsobom tiež vlastníctvo. Navyše, to vám nemôže nik vziať.

Váhy

Investujte do svojho sebazdokonaľovania a rozvoja, do svojho image, veď sa tak prezentujete pred celým svojim okolím i svetom. Ostatné znamenia majú bežný nov, no vám sa začína dvanásťmesačný nový cyklus. Začnite ho tak, ako si prajete, aby celý rok šiel. Prijmite pozvania na večierky, alebo ich zorganizujte vy.

Štír

Nov Škorpiónov zastihol v dvanástom dome, ktorý skrýva neznáme veci, ale aj tie známe, ktoré by sme niekedy najradšej nevideli. Netreba sa báť pravdy, otvorte oči a nenechajte sa zastrašiť niekým, od koho by ste to nečakali. Ste silné znamenie, s veľkým talentom presného pohľadu na problém. Verte svojim snom, nenechajte si ich vziať.

Střelec

Nov vo Váhach vám takto každý rok aktivuje dom priateľov, sociálnych sietí, ale i túžob. Dostávate možno výzvu od vesmíru, aby ste zvládli veľkú a náročnú úlohu. Bude to pravdepodobne pracovná záležitosť, alebo sa začne rysovať splnenie vašich snov? Háčik je v tom, že si bude treba vybrať. Poraďte sa s priateľmi, ak máte neistotu, ale posledné rozhodné body dávate vy! 

Kozoroh

Nov vo Váhach vám preveruje hlavne vašu reputáciu a kariérnu oblasť, ale tá bez pokojného rodinného zázemia nemá nádej na postup.  Prispejte k tomu svojou spoluúčasťou, venujte sa i rodine. Pre Kozorožcov je veľmi dôležitá rodina, ak ju majú v poriadku, sú veľmi šťastní. Pomáhate druhým prostredníctvom práce, niekedy to všetci nepochopia. Citlivo vysondujte, či sú spokojní s vašim prístupom. 

Vodnář

Nov vo Váhach aktivuje Vodnárom dom zahraničných ciest, ale i osobného rozvoja prostredníctvom štúdia niečoho nového, a možno i dobrodružného. Tak ako Strelcom, aj vám je to väčšinou aj príjemné. Pokiaľ nemôžete cestovať, čítajte o vysnívanej krajine, aby ste ju lepšie spoznali. Sny sa často plnia, iste sa vám ju podarí neskôr navštíviť. Dajte si na viditeľné miesto fotografiu krajiny, ktorú chcete vidieť naživo. 

Ryby

Nov vo Váhach dáva Rybám šancu urobiť si úspešné zmeny vo financiách, ktoré s niekým zdieľajú, ale i v sexuálnom živote. Prekonajte strach, že sa vám niektoré vaše plány zrútia. Na to ani radšej nepomyslite! Ako sa vraví, všetko sa začína v hlave. Tak si do nej vložte nové myšlienky, že bude o vás materiálne dobre postarané a váš sexuálny život bude taký, aký potrebujete. 

Téma dne Rychlý numerologický rozbor vašeho partnera nebo vztahu

Získejte odpovědi na všechny vaše otázky, které se týkají lásky a partnerského vztahu.

Zjistit více

Planety ve znameních zvěrokruhu

SlunceStřelecod 22.11.2023
MěsícRakod 29.11.2023
MerkurStřelecod 10.11.2023
VenušeVáhyod 08.11.2023
MarsStřelecod 24.11.2023
JupiterBýkod 16.05.2023
SaturnRybyod 07.03.2023
UranBýkod 06.03.2019
NeptunRybyod 03.02.2012
PlutoKozorohod 11.06.2023

Začátek ročních období 2023

JaroJarní rovnodennost20.03.2023
LétoLetní slunovrat21.06.2023
PodzimPodzimní rovnodennost23.09.2023
ZimaZimní slunovrat22.12.2023