Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Stella

Stella

Osobný kód 160

Partnerská zhoda a geopatogénne zóny

Krásna partnerská zhoda je v podstate zázrak sám, ktorý si budujete vlastným srdcom a spoločnou, obetavou láskou, pochopením a ľudským súcitom. Na partnerskú zhodu vplýva neuveriteľné množstvo faktorov.

Partnerská zhoda a geopatogénne zóny

O niektorých sme už aj písali. Jedným z možných negatívnych vplyvov na domáce šťastie alebo napätie, vplývajú energie nielen zhora, čiže od vplyvu planét a ich vzájomného postavenia, ale aj energie zdola, čiže zo zeme. Naše príbytky stoja na zemi, ktorá už zachytila, či pretransformovala mnoho energií. Mnohé situácie už prekryl čas i prach zeme, ale čosi tam vo väčšej, či menšej forme ostalo. Mnohé energie tam ostali po pochovaných mŕtvych, ktorí sa ešte ani nezmierili so svojou, možno i násilnou smrťou.

Geopatogénne zóny

Jedným z negatívnych faktorov, ktoré mnohí senzibilní ľudia môžu cítiť, sú aj takzvané geopatogénne zóny. Najviac známe a študované senzibilnými jedincami, ktorí sa zaoberajú odrušením zlých zón v bytoch a domoch, sú podzemné vodné toky. Tie sú buď pravidelné alebo nepravidelné. Ich prítomnosť sa môže prejaviť aj na budovách zvýšenou vlhkosťou, popraskanými múrmi, či betónovej podlahy a majú ničivý efekt na ľudský organizmus.

Medzi menej známe patria i tzv. Hartmanove pásy, ktoré vytvárajú takmer pravidelnú mriežku 2x2 alebo 2x2,5 m, prípadne podľa lokality a konštrukcie stavby až 3,5 m, ktorá je fyzikálne merateľná. Ich pôvod je kozmický a vznikajú v dôsledku kozmického narušenia homogenity geomagnetického poľa Zeme. Prebiehajú mriežkovite v smeroch S-J a V-Z. Curryho pásy sú podobné ako Hartmanove pásy, mriežka v rozmeroch cca 3x3. Prebiehajú tiež mriežkovite SZ-JV.

Na ľudí tieto energie môžu pôsobiť zvýšeným napätím a narušeným spánkom. Často pomôže presunutie postelí zo zlej zóny a napätie sa z ľudí uvoľní. Pozor však na všelijakých ”očisťovačov”, ktorí si vedia vypýtať veľké peniaze a očisťovanie budú chcieť u vás robiť často pod akoukoľvek zámienkou.

Orgonit

Ako pomoc silne pôsobí orgonit. Je to zmes kovových pilín zmiešaná v pomere 1:1 so živicou. Najideálnejšie sú tie, do ktorých je ako anténa a uzemnenie vsunutý horský krištáľ alebo kremeň. Vyzerá to veľmi dekoratívne. Je dobré, keď ich do miestností rozložíte viac, aby sa navzájom svojou energiou prepojovali a zosilňovali.

Ako očista pôsobí z rastlín fikus, zo zvierat mačka, zvlášť čierna, ktorá má schopnosť absorbovať a pretransformovať negativitu priestoru. Ak sa vám obtiera o nohy, robí vám dobrú, očistnú službu. Veľmi dobrú očistnú službu robí i soľná lampa. Je to kus ružovkastej soli, ktorá má vydlabané miesto na čajový kahanček. Energiu ohňa z kahančeka ale predtým darujte nejakej vyššej moci, hoci i zakaždým inej. Anjeli sa neurazia, ak ich budete striedavo prosiť o pomoc a ochranu.

Tento článok chce len stručne upozorniť aj na to neznáme, čo nás môže v bežnom živote trápiť, znervózňovať a rozdeľovať. Na to, čo vám môže partnerskú zhodu stmeľovať, už musíte prísť sami a každodenne na tom pracovať. Nič nie je zadarmo, ani domáce šťastie a zhoda v partnerskom živote.