Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Nov Měsíce ve znamení Býka

Rozbor vlivu novu Měsíce v květnu 2024

V stredu 8. mája nastáva skoro ráno nov Mesiaca. Slnko je vtedy spolu s Lunou na tom istom stupni zverokruhu v znamení Býka. Vládcom Býka je Venuša, patrónka lásky a umenia. Jej úlohou je ľudí spájať tak, aby boli spokojní a šťastní.

Nov Měsíce ve znamení Býka
Foto: Adobe Stock

Fáze Měsíce v červnuÚplňky a novy Měsíce 2024

Nov06.06.2024 14:41BlíženciNov Měsíce červen 2024
První čtvrť14.06.2024 07:21Panna-
Úplněk22.06.2024 03:10KozorohRozbor připravujeme
Poslední čtvrť28.06.2024 23:56Beran-

Nov Měsíce nastane: 08.05.2024 05:25

Ako však vieme, nejde to tak, aby sme boli v harmónii s každým. Preto vám energie novu v Býkovi dávajú šancu, aby ste pokojne ukončili vzťahy s tými, ktorí vás trápia alebo jednoducho vám neprospievajú. Na druhej strane sa začnite viacej venovať vzťahom, ktoré stoja za to!

Nov v Býkovi prináša do života stabilitu, lepšiu sústredenosť na každodenné veci, ktoré sú potrebné k životu. Sme citlivejší a vnímavejší. Realizujte svoje prvé impulzy, ktoré ste dostali od hviezd takto pred mesiacom, keď bol nov v Baranovi.

Novolunie nám zakaždým prináša i šancu na zbavenie sa zlozvykov prejedania, fajčenia či lenivosti. Skúste húževnato zabojovať s nimi tak, ako to vie len Býk! Máte veľkú nádej, že sa vám to podarí práve teraz.

Májová príroda je krásna, otvára v človeku viac vnímavosti k telu ako estetickej schránke našej duše a vy si ju iste vážite viac ako horu jedla. V tento mesiac si všímame aj viac ako inokedy vône a medzi nimi kraľuje ruža. Kúpte si kvalitný esenciálny olej z tejto májovej kvetiny a aplikujte ho do difúzera v byte alebo priamo na telo. Podporí vás k harmónii, nehe a otvorí vaše srdce láske.

Jaký vliv má na vás tento nov Měsíce?

Beran

Tento nov v Býkovi vám preveruje váš vzťah k peniazom a hodnotám, lebo sa odohráva vo vašom dome majetku. Čo je teraz vašou prioritou? Peniaze potrebujeme k životu, ale netreba zabúdať na hlbšie hodnoty: zdravie, rodinu a partnera. Strávte čo najviac času v prírode, kde môžete meditovať. Možno prídete na to, ako najlepšie zvýšite svoje príjmy. 

Býk

Slnko, Luna a vaša vládkyňa Venuša sú u vás a je nov. Chyťte osud do svojich rúk. Je tu váš čas na nové veci vo vašom živote. Po čom ste túžili počas posledných dvanásť mesiacov? Komunikujte so svetom, nech vás konečne spozná a zaregistruje! To si píšte, že vás budú ľudia brať na zreteľ, len tomu musíte uveriť aj vy, že ste dôležitou súčasťou celej spoločnosti. 

Blíženci

Nov zasahuje váš dom podvedomia. Skúste si udržať v sebe vnútorný pokoj. Inak vám hrozia konflikty s okolím. Opatrní buďte aj na peniaze. Nehrozia vám priamo straty, ale skôr prehliadnutie dobrej šance na prilepšenie si. Hľadajte pomoc a rady u majetnejších priateľov, alebo jednoducho sledujte, ako oni vedia narábať s financiami. 

Rak

Nov i spln je pre vás vždy veľmi dôležitý, lebo Luna je vaším vládcom. Tento krát vám pôsobí všeobecne na dom priateľov i splnených snov. Ktorý z nich túžite uskutočniť? Ten človek, ktorý neverí svojim snom, nemá šancu, aby sa mu splnili. Do cesty vám môžu prísť noví priatelia. Jeden z nich môže byť neskôr aj vašim partnerom.

Lev

Slnko, váš vládca, ale i Mesiac sú v Býkovi, čo je pre vás dosť kritické. Prejdete ho však bez väčších starostí, ak sa vopred stabilizujete. Doma aj v práci je totiž pravdepodobne rušno. Nenechajte sa využívať, ak treba, tak si určite mantinely. Postupujte podľa dôležitosti. Pokiaľ teraz uprednostňujte kariéru, nezabudnite popri nej aj na svojich milovaných. 

Panna

Slnko i Mesiac v Býkovi majú teraz priaznivý aspekt na vaše znamenie. Myšlienky, ktoré k vám prichádzajú skúste zhmotniť do skutkov. Vaša pozornosť by mala ísť smerom k filozofii a štúdiu niečoho, čo má spoločné s cudzinou. Nenechajte sa znechutiť konzervatívnymi ľuďmi! Voľní môžu niekoho stretnúť v zahraničí, alebo sa doma zoznámia s cudzincom.

Váhy

Buďte opatrní na financie, hlavne tie, ktoré ešte s niekým iným vlastníte. Sľúbte si, že nebudete unáhlene jednať. Skontrolujte si bankové účty, či ste zaplatili všetky poplatky načas. Vaša vládkyňa Venuša je v Býkovi, čo je dobré nielen pre manželstvo, ale umenie a obchody s umeleckými predmetmi i kozmetikou. Voľní môžu stretnúť trvalého partnera. 

Štír

Pomerne náročný nov, ktorý je zameraný hlavne na vážne vzťahy! Venujte sa partnerovi s vedomím, že Luna so Slnkom sú voči vám v opozícii. Súhru asi bude dosť náročné dosiahnuť. Preverte si, či vám obchodní partneri hovoria pravdu. Vy na to iste prídete akým spôsobom to bude najlepšie! Nerozptyľujte sa malichernosťami, lebo vás odklonia od dôležitých vecí. 

Střelec

Nov v Býkovi vám dáva šancu, aby ste si zlepšili svoj zdravotný stav, lebo je práve vo vašom dome zdravia a bežnej práce. Vy si radi doprajete dobré jedlo a pitie, ale teraz aspoň trochu ovládajte svoje chuťové poháriky. Venujte sa práci a ľuďom, s ktorými spolupracujete. Hoci sa vám to nezdá, veľa sa od nich teraz naučíte.

Kozoroh

Zemský nov v Býkovi Kozorožcom celkom praje. Zasahuje do vášho domu detí, kreativity a radosti. Možno práve teraz bude vhodná chvíľa, aby ste si pohovorili s ratolesťami o nepríjemných záležitostiach. Dodržiavanie noriem a pravidiel, je dôležité, ale berte do úvahy aj názor tínedžerov. Merkúr vám však nepraje, lebo je v Baranovi, myslite na to pri komunikáciách.

Vodnář

Nastal pre vás dosť náročný nov! Slnko s Lunou dostalo úlohu preverovať vašu kariérnu oblasť. Domáci si tiež vyžadujú svoje. Zamyslite sa nad minulosťou, svojimi chybami, možno aj nad tým, komu ste ublížili. Snažte sa vyvarovať toho, aby ste znovu opakovali staré chyby. Uvedomte si, že domov vám nikto nenahradí. Priateľ si s vami porozpráva o problémoch, ale má svoje súkromie, ktoré si chce zanechať.

Ryby

S Býkom si Ryby vyjdú celkom dobre, čiže tentoraz je nov pre vás priaznivý. Vplýva všeobecne na váš dom komunikácie a tým aj ciest. Pokiaľ hľadáte prácu, je tu šanca, aby ste si ju konečne našli. Zamerajte svoju pozornosť aj na financie. Nov v Býkovi totiž dáva šancu na zbohatnutie, ale treba si hľadať cestičky, ktoré vás k nim povedú. Sedieť doma so založenými rukami? Tak ešte nikto nezbohatol!