Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Dá se naučit věštit a vykládat karty?

Dali ste si už niekedy otázku, čo je to veštenie? Skúste porozmýšľať nad ňou hlbšie, nielen povrchne.

Dá se naučit věštit a vykládat karty?

Rýchlo vás odradila všeobecná fráza, že veštiť sa naučiť nedá? Iste, i na to treba čosi, čo sa volá dar od Boha, talent, intuícia alebo pomoc neviditeľných poradcov. Takže to, čo veštice hovoria, nie je poväčšine len z ich hlavy.

Veštenie nie je vec, ktorá má konkrétnu formu. Je to jav a pomoc vyšších síl, aby ste jasnejšie a rýchlejšie pochopili to, čo v danej chvíli pochopiť máte.

Ako a odkedy vie spisovateľ písať, či tanečník tancovať? Ku všetkému okrem talentu, intuície, podpory vyšších síl zvaných aj múzy, treba zvládnuť aj veľkú dávku teórie a praktických cvičení.

Skúsené veštice sa nezaobídu ani bez rozsiahlej slovnej zásoby, veľkej dávky empatie, schopnosti vcítenia sa do človeka, ale i fantázie, aby vedeli symboly kariet nielen dobre prečítať, ale aj precítiť a vhodne skombinovať.

Veštenie sú rady na zamyslenie, vlastnú výchovu a pokrok

Keď si hneď od začiatku poviete, že sa to nedá, tak sa to naozaj nenaučíte, ale preto, že to nechcete alebo nepotrebujete. V tomto prípade vás nikto nenúti. Je to pre tých, ktorí to skúsiť chcú, len tak pre vlastnú potrebu a pre dialóg - len karty a vy. Veštenie nie je tovar, ktorý si kúpite v obchode a hneď ho môžete zužitkovať a použiť.

To, čo poznáte, je vaša minulosť. Je vo vás, ide s vami cez prítomnosť do budúcnosti. Je zakorenená vo vašej povahe a následných činoch a skutkoch, ktoré ste spravili a zvládli dobre alebo zle. Nie ste takí, akí ste boli pred rokmi a ani takí, akí o pár rokov budete. Z udalostí z minulosti ste sa mali poučiť, inak prídu v ťažšej forme. Aj to vám budú chcieť kartové symboly pripomenúť.

Zamietnuť všetko ako hlúposť, je znakom nedozretosti, ale aj strachu, sebapodceňovania a neuvedomeného sebatrestania.

Svet a okolití ľudia sú často na vás tvrdí a vy ste to prevzali do vlastného sebahodnotenia. Vo svete, kde sa to hemží vulgarizmami a tvrdými slovami, sa mladý človek prispôsobuje. Na prvý pohľad sa zdá, že odsudzuje objekt (človeka, článok, situácie...), ale v skutočnosti sa schováva za úder, aby nedostal protiúder.

Je dobré spoznať sám seba. Karty a veštenie samému sebe je dobrý vnútorný dialóg, vaše nastavené zrkadlo. Vo večerných hodinách je viac času venovať sa sebe. Môžete túto chvíľku využiť aj na pochopenie zmyslu kariet a spraviť si jednoduchý výklad na jednu alebo dve karty.