Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Základný výklad kariet na každý deň

Väčšina ľudí, hlavne žien, pretože sú senzitívnejšie a majú viac aktivovanú pravú, senzitívnu a pocitovú mozgovú hemisféru, zatúžili spoznať svoju budúcnosť. Pri pohľade na vykladacie karty v kníhkupectve neodolali.

Základný výklad kariet na každý deň

Hĺbavejšie typy sú väčšinou narodené vo vodnom živle. Nečakajte hneď zázraky. Karty berte ako slovník cudzej reči, reči astrálu. Je to o to zložitejšie, že tých slov (kariet) je málo. Zvykli sme sa vyjadrovať zložito, dvomi až 10 tisíckami slov. Aj keď sú to karty obrázkové, každá karta má viacero významov a aj vy ju môžete v rôznych situáciách chápať inak.

Začnite napríklad cigánskymi kartami. Neskôr vám stručne vysvetlím i karty madam Lenormand, prípadne aj iné. Na Moneu už máte zhruba vysvetlené i anjelské karty. Na ponorenie sa do záhad ezoteriky sú pre začiatočníkov ideálne, zvlášť, ako denná karta.

Miešanie kariet

Karty si miešajte tak dlho, kým budete mať pocit, že už stačilo. Nemusíte opakovať po iných, len to znervózni a rušia sa vaše energie. To, čo vy sami uznáte za vhodné, je pre vás osobne najvhodnejšie.

Môžete všetky karty roztiahnuť do vejára alebo radu, ale potom môžete mať ”nervy“: ”Bože, ktorú...” Môžete po zamiešaní len tak karty stiahnuť, čiže v dvoch rukách máte dve polovice. Tá karta z prostriedku, ktorá sa vám objaví, je tá správna karta dňa.

Spôsoby vykladania

Jedna karta - smer

Je to najjednoduchší a predsa účinný spôsob, aby ste získali základné nasmerovanie. Je to jediná karta, ktorú si na ten deň alebo na jeden problém vytiahnete. Je to ideálny spôsob, ako sa naučiť základnú abecedu, čiže pochopiť zmysel karty a jej posolstvo.

Máte dosť času si porovnať to, čo ste z nej vnímali na začiatku, ráno a potom, ako sa jej energie prejavili cez deň, a porovnať si večerné hodnotenie s tým, čo ste očakávali. Neponáhľajte sa s novými vykladacími systémami. Výklad kariet nie je recept na koláč, ktorý je nemenný, je to o cvičení vašej intuície.

Hovorí sa, že veštiť sám sebe sa nemá alebo nedá. Možno v zložitých problémoch naozaj nemáte potrebný nadhľad, ale nejako sa to predsa naučiť musíte. Najlepšie sa vždy naučí človek sám na sebe, na svojich chybách. Neponáhľajte sa byť okamžite vešticou pre celý okruh vašich známych. Nedovoľte svojej pýche a samochvále oslniť vás.

Využite našu online pomôcku. Vytiahnite si vašu osudovú kartu a získajte základné nasmerovanie na dnešný deň. Tarotová karta dňa čaká na vás.

Aj keď sa zdá, že tých kariet nie je tak veľa, vám, ak ste seriózni, to bude trvať oveľa dlhšie, ako si možno na začiatku myslíte. Každá práca si vyžaduje veľkú dávku serióznosti a pri práci s týmito energiami to platí o to viac. Môžete sa pýtať na čokoľvek, ale vaša otázka musí byť presná a zrozumiteľná, zameraná len na jeden problém. Z nejasnej otázky môžete čakať len nejasnú odpoveď, ktorej nebudete rozumieť. Môže sa vám stať, že sa vzdáte s hnevom, smútkom alebo rezignáciou. Nepoužívajte vo vete zápor (čiže nie: “Nestane sa mi dnes ...?"). Vesmír tomu nerozumie.

2 karty

Dve karty - rovnováha

Vysvetľuje sa i ako Nebo a Zem, alebo Oheň a Voda, čiže energie dvoch základných síl, živlov a protikladov.

Vytiahneme jednu kartu pravou a jednu ľavou rukou. Karta pravej ruky bude ukazovať našu mužskú aktivitu so schopnosťou napredovania. Karta ľavej ruky bude ukazovať našu ženskú stránku starostlivosti a citu.

Na dnes by táto domáca úloha stačila. V ďalších častiach si skúsite prácu s väčším množstvom kariet.