Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Tarot a holistická medicína (2. časť)

Zo začiatku sa zdalo, že letíme do záhuby, ale keďže TAROT je moja viera, presvedčila som ho, aby vydržal, že nadvedomie ho iba skúša, či to myslí naozaj a či vydrží.

Tarot a holistická medicína (2. časť)

Vezmime si napríklad pacienta Miroslava, narodeného 15.12.1953.

Zbežný charakter cez tarotové arkána

Na sexuálnej čakre zdvorilo odmieta (2), na druhej čakre má nerovnováhu v uvažovaní (8), treťou čakrou mudruje proti svojej intuícii (6), na čakre lásky má zo vzťahov majetnícku radosť (3). Komunikačnou čakrou vlastní svojich priateľov, čiže i žiarli (9), na treťom oku sa rozčuľuje nad svojou intuíciou namiesto toho, aby sa podľa nej riadil (1), no a siedma čakra prezrádza vo svojej skladbe (-85-5), že neharmonicky uvažuje, komunikuje na nepravom mieste s celkom nepravými ľuďmi a zásadne nekomunikuje s tými, ktorých má rád, alebo by mohol s nimi vychádzať. Zistíme ďalej i to, že je zaujatý voči úspechu a rád obmedzuje či ponižuje tých, ktorí vedia viac ako on.

Jeho osud bude preto postavený na skúškach krutými situáciami, aby prekonal vnútorný strach z úspechu, ktorý túži dosiahnuť za každú cenu, čo vyvolá vnútorný chaos, ktorý ho napokon donúti, aby sa riadil Božou zodpovednosťou. Až potom by dosiahol štádium rovnováhy, avšak dozvieme sa i to, že ak túto rovnováhu nedosiahne, i to najmenšie vychýlenie ho môže zabiť. Niet divu, že ma navštívil až vtedy, keď mu diagnostikovali zhubnú leukémiu.

Nakoľko išlo o človeka mimoriadne nadaného, odporučila som mu artterapiu, muzikoterapiu a sugestívnu liečbu pod indigovo modrou a červenou farbou. K tomu prirodzene dostal i vhodnú diétu, energetické cvičenie Pozdrav Slnku.

Zo začiatku sa zdalo, že letíme do záhuby, ale keďže TAROT je moja viera, presvedčila som ho, aby vydržal, že nadvedomie ho iba skúša, či to myslí naozaj a či vydrží.

Po troch mesiacoch sa mu trochu polepšilo, no nebola to veľká výhra; iba sme sa dostali do východiskového bodu. Počkali sme ďalšie 3 mesiace a nadvedomie uverilo, že to myslíme vážne. Zmenili sa obrázky, ktoré Miroslav maľoval, zmenili sa i tóny, ktoré mu pôsobili upokojenie a pocit harmónie. V našich rozhovoroch sme sa dostali ku všetkým témam jeho vnútorného strachu. Keď mal veľkú radosť zo svojho úspechu, trochu som ho zmrazila, aby sa netešil predčasne, lebo ak teraz cúvne, nadvedomie to okamžite dá najavo neprimeraným skokom nadol.

My sme však vydržali, a zhruba po deviatich mesiacoch sa dá konštatovať, že ochorenie je vo veľkej remisii a pravdepodobne prestaneme písať testamenty a uvažovať o ceste na druhý breh. Prirodzene, takýchto príkladov by som dnes už mohla uviesť veľmi veľa. Žiaľ, mnoho je i tých prípadov, kedy sa človek nezmyselne vzdal, dal sa oklamať pohodlnosťou a prestal veriť vo svoje zázračné JA, ktoré ho nikdy nesklame. Výsledok bol potom krutý.