Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínský horoskop na květen 2024

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na květen

Ročná vláda nadčasového dreveného Draka pokračuje aj v máji. Vládcom mesiaca bude do 19. mája múdry a introvertný Had, ktorý sa rád zameriava na detaily a má rád pokoj. Tieto protiklady vládcov môžu niektorých jedincov zneistiť a unaviť. Treba sa preto držať svojich zásad, avšak s prihliadnutím na pokrok.

20. mája preberá mesačnú vládu extrovert, rýchly a neúnavný Kôň. Netreba sa nechať vyprovokovať k práci aj športovaniu až na doraz, aby ste nepadli od únavy na kolená. Kôň je však aj romantik, preto sa venujte aj týmto záležitostiam a umeniu.

Zdravie

V máji je najviac zaťažené srdce. Myslím tým fyzické, ale aj to duchovné, ktorým preciťujeme všetko viditeľné a neviditeľné okolo nás. Po celý život srdce človeka pravidelnými sťahmi zabezpečuje cirkuláciu krvi do celého tela. Srdce je svalový orgán, ktorý potrebuje aj správnu výživu. Jedzte potraviny, ktoré nezvyšujú cholesterol, nefajčite a snažte sa udržovať svoje emócie v harmónii. Dostatok kyslíka srdcu doprajeme športovaním a pravidelnými prechádzkami v prírode.

Denne treba zdravé srdce namáhať tak, aby sa náš tep zrýchlil a pľúca mierne zadýchali. Najlepšia je rýchlejšia chôdza, alebo trebárs i beh do kopca. Dajte si záležať na správnom držaní tela, aby ste mali voľnú krčnú i hrudnú chrbticu. Pomáha občasné pokojné ležanie na rovnej ploche. Aby to bolo príjemné, položíte si pod seba karimatku. Pravidelne si telo zaťažujte i cvikmi, ktoré máte obľúbené, alebo vám ich odporučil váš tréner alebo lekár.

To, čo pre seba robíme, má byť radostné, dobrovoľné a zvnútornené, lebo inak to nemá zmysel.

Malá rada podľa feng šuej

Na juhovýchod si umiestnite niečo červené. Vyhliadnite si takú vec, ktorú budete aj zmysluplne používať. Vyberajte teda podľa svojho naturelu sviečku, lampu s červeným dekorom, červenou žiarovkou, alebo to budú vankúše ohnivej farby?
Je možné si umiestniť tieto veci aj iným spôsobom. Od hlavného vchodu bytu (domu) je táto zóna úplne v ľavej časti.

V poslednej tretine mája si pozháňajte obrázok vtákov a umiestnite ho na juh, alebo oproti vchodu do bytu. Riaďte sa podľa srdca a možností domu. Nezabúdajte na vyhadzovanie zbytočných vecí, aby mohla vždy vašim domovom prúdiť slobodne energia.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na květen pro znamení: