Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Petra

Petra

Osobný kód 310

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 304

Čínský horoskop na květen - Buvol

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

V oblasti vzťahov a krásy je pre vás skoro celý máj vhodný na zábavu s ľuďmi, ktorých máte radi. Láska by mala rozkvitať a mladým párom by sa mohlo podariť aj prírastok do rodiny. Tí starší sa možno dočkajú podobnej priaznivej správy, o vytúženom vnúčati. Pokiaľ ste sa s partnerom pohašterili, je vhodný čas na zmierenie!

Peniaze a práca

Byvol si rád všetko naplánuje, aby ho okolnosti v práci nepristihli ako nepripraveného. V týchto intenciách pokračujte, ale nebráňte sa i menším zmenám, ktoré vám možno pripraví šéf alebo kolega. V máji sa vám bude dariť i v komunikácii. Pokiaľ nemáte v svojom slovníku humor, skúste sa mu teraz priučiť. Jemné vtipkovanie prelomí ľady a ovzdušie na pracovisku bude príjemnejšie.

Zdravie

Pokiaľ ste si na májových veseliciach dopriali dostatok jedla i pitia, zaraďte si častejšie do jedálneho lístka zeleninové jedlá. Kto môže, nech drží i miernu hladovku raz do týždňa, kedy sa pije buď len čistá voda alebo zeleninové šťavy. Ak obľubujete radšej ovocné, nemiešajte ich so zeleninovými.

Zobrazit horoskop na květen pro znamení: