Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínský horoskop na květen - Vepř

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Niekedy treba navštíviť stánok kultúry i krásy, aby si človek uvedomil, kadiaľ majú viesť jeho budúce kroky vo vzťahu i živote vôbec. Nebráňte sa preto návšteve výstav, divadiel a koncertov. Ak sa vám nechce ísť napríklad na operu, možno práve tam sa máte vybrať, aby ste prišli na koreň veci. Stačí sledovať dej, slová a vnímať srdcom, ono vám napovie.

Peniaze a práca

V práci budete musieť byť trochu ako špekulant v dobrom. Útoky vašich neprajníkov odrazte pokojným skonštatovaním situácie. Niekedy to totiž inak nejde, len podobrotky. Vy ste dobrosrdeční ľudia, tak ukážte, radšej tie vaše lepšie stránky osobnosti. Energie máte pravdepodobne dosť, len ju teda treba usmerniť. Tak vám príde aj viac peňazí na účet.

Zdravie

Pracujte na svojom tieni, ktorým je rýchle vzplanutie, teda viete sa poriadne nahnevať, ak nie je po vašom. Tiene má každé znamenie, preto sa netreba hnevať, ak vám ten váš niekto pripomína. Snažte sa však nezajedať problémy a zlosť. O chvíľu sa budeme vyzliekať do plaviek a vy chcete istotne dobre vyzerať.

Zobrazit horoskop na květen pro znamení: