Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Čínsky horoskop na máj - Prasa

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Niekedy treba navštíviť stánok kultúry i krásy, aby si človek uvedomil, kadiaľ majú viesť jeho budúce kroky vo vzťahu i živote vôbec. Nebráňte sa preto návšteve výstav, divadiel a koncertov. Ak sa vám nechce ísť napríklad na operu, možno práve tam sa máte vybrať, aby ste prišli na koreň veci. Stačí sledovať dej, slová a vnímať srdcom, ono vám napovie.

Peniaze a práca

V práci budete musieť byť trochu ako špekulant v dobrom. Útoky vašich neprajníkov odrazte pokojným skonštatovaním situácie. Niekedy to totiž inak nejde, len podobrotky. Vy ste dobrosrdeční ľudia, tak ukážte, radšej tie vaše lepšie stránky osobnosti. Energie máte pravdepodobne dosť, len ju teda treba usmerniť. Tak vám príde aj viac peňazí na účet.

Zdravie

Pracujte na svojom tieni, ktorým je rýchle vzplanutie, teda viete sa poriadne nahnevať, ak nie je po vašom. Tiene má každé znamenie, preto sa netreba hnevať, ak vám ten váš niekto pripomína. Snažte sa však nezajedať problémy a zlosť. O chvíľu sa budeme vyzliekať do plaviek a vy chcete istotne dobre vyzerať.

Zobraziť horoskop na máj pre znamenie: