Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na máj - Potkan

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Pokiaľ sa tento mesiac chcete venovať svojmu zovňajšku, zamerajte sa skôr na praktické veci. Myslím tým žiadne veľké revolučné zmeny. Dokonca by to nemuselo vaše okolie prijať. To by vás síce až tak nemuselo trápiť, ale partner by tiež nemusel teraz prijať veľké zmeny. Dajte teda na zaužívanú klasiku.

Peniaze a práca

Do polovice mesiaca si vybavte potrebné náročnejšie komunikačné i finančné záležitosti. Dokonca by ste mali vtedy s diplomaciou dosiahnuť i zhodu s opozičníkmi. Potom to bude náročnejšie, ale ak si dáte pozor na detaily, nakoniec nájdete dostatočné riešenie problému. Podobné to bude i v súkromí, kde si treba dávať pozor na spoločné gazdovanie s financiami.

Zdravie

V týchto májových dňoch si užívajte čo najviac pohybu v prírode. Stres a nárazová práca vám zdravotne nebudú prospievať. Na to si dajte pozor hlavne v poslednej tretine mája, hlavne okolo splnu vám hrozí, že by to nedopadlo dobre, ak si nedoprajete dostatok spánku. Ak neviete dobre zaspávať, skúste nejesť aspoň tri hodiny pred spaním a nepozerajte v noci televízny program.

Zobraziť horoskop na máj pre znamenie: