Veštenie a spirituálne poradenstvo

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na máj - Pes

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

Dajte si pozor, aby ste boli tento mesiac vnímaví k svojmu partnerovi, aby nemal dojem, že ho zanedbávate. Buďte častejšie romantickí. Doprajte si spoločné chvíle. Kúpte si niečo pekné nielen pre seba, ale aj pre manžela či priateľa. Nespomínajte pre ním staré lásky, hlavne ak by ste ich chceli v niečom pochváliť. Ten súčasný partner by to bral ako kritiku.

Peniaze a práca

Šťastnejšie obdobie v oblasti kariéry i financií čakajte až v poslednej tretine mája. Dovtedy plánujte a gazdujte s tým, čo máte. Veľké oči niekedy prinášajú aj veľké straty. Mohlo by sa vám prihodiť, že budete pokukovať aj po spoločných peniazoch. Ak chcete s nimi hýbať, vedzte, že do toho má svoje právo niečo povedať aj druhá strana.

Zdravie

Pokiaľ si radi pochutnávate na dobrom jedle, dajte si aspoň záležať na tom, aby bol v tomto mesiaci príjem potravy menší ako výdaj energie. Pracujte teda na svojej fyzickej kondícii i na tej psychickej. Ľahko sa tak zbavíte stresu a budete napredovať. Vy toto všetko asi teoreticky dobre ovládate, ale opakovanie je predsa matkou múdrosti.

Zobraziť horoskop na máj pre znamenie: