Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Anna

Anna

Osobný kód 309

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínsky horoskop na máj - Byvol

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

V oblasti vzťahov a krásy je pre vás skoro celý máj vhodný na zábavu s ľuďmi, ktorých máte radi. Láska by mala rozkvitať a mladým párom by sa mohlo podariť aj prírastok do rodiny. Tí starší sa možno dočkajú podobnej priaznivej správy, o vytúženom vnúčati. Pokiaľ ste sa s partnerom pohašterili, je vhodný čas na zmierenie!

Peniaze a práca

Byvol si rád všetko naplánuje, aby ho okolnosti v práci nepristihli ako nepripraveného. V týchto intenciách pokračujte, ale nebráňte sa i menším zmenám, ktoré vám možno pripraví šéf alebo kolega. V máji sa vám bude dariť i v komunikácii. Pokiaľ nemáte v svojom slovníku humor, skúste sa mu teraz priučiť. Jemné vtipkovanie prelomí ľady a ovzdušie na pracovisku bude príjemnejšie.

Zdravie

Pokiaľ ste si na májových veseliciach dopriali dostatok jedla i pitia, zaraďte si častejšie do jedálneho lístka zeleninové jedlá. Kto môže, nech drží i miernu hladovku raz do týždňa, kedy sa pije buď len čistá voda alebo zeleninové šťavy. Ak obľubujete radšej ovocné, nemiešajte ich so zeleninovými.

Zobraziť horoskop na máj pre znamenie: