Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Wendy

Wendy

Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínský horoskop na květen - Kůň

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

Máte teraz v láske asi svoje ideály, ktoré chcete aj zhmotniť. Platí to pre nezadaných, ale aj zadaných. Iného človeka však nasilu nezmeníte, preto ak nie ste spokojní vo vzťahu, zmeňte v prvom rade seba a svoj pohľad na partnerstvo. Literatúry je o tom dostatok, ale riaďte sa aj srdcom. Pre vás však platí, že sa máte rozbiehať pomaly, aby ste si šťastie v láske neodplašili.

Peniaze a práca

Keďže vás práca musí baviť, aby ste v nej vôbec vydržali, zariaďte sa v nej podľa toho. Aj v tej najatraktívnejšej práci však bývajú monotónne činnosti. Pokiaľ nemáte kolegu, ktorý by to urobil celkom rád, nájdite si na nudnej práci niečo, čo vás zaujme. Niektoré úkony si môžete aj občas vymeniť. Napríklad, ak vás nebaví upratovanie, ponúknite sa kolegyni, že jej za to povarujete deti.

Zdravie

Zdravotne by ste si mali v tomto mesiaci polepšiť. Zvýšenie vašej kondície podporíte pravidelnou pešou chôdzou a cvičením. Tento krát by vás to malo aj baviť a o toto u vás ide, len aby nenastala žiadna nuda! Neodporúčam však radikálne zmeny v stravovaní. Pokiaľ už chcete niečo meniť v jedálničku, tak v poslednej tretine mesiaca to bude lepšie uskutočniteľné.

Zobrazit horoskop na květen pro znamení: