Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Veronika

Veronika

Pomôžem vám odviať preč všetky čierne mraky, aby bol váš život len plný slnka. Více »

Další kartářky online
Kartářka Leyla

Leyla

Osobný kód 158

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na květen 2023

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na květen

Do 19. mája, kedy bude nov Luny, je vládnucim zvieraťom mesiaca Had. Nikto však neberie dôležitú úlohu vodnému Zajacovi, ktorý je ročným vládcom čínskeho zverokruhu roku 2023. Had sa považuje v Číne za veľmi múdre zviera. Spolu so Zajacom radia, aby sme sa venovali svojmu obydliu tak, aby bolo útulné a podnecovalo nás aj k tvorbe, potešeniu i spokojnému oddychu.

Treba si však dať pozor, aby ste tých vecí, na ktorých vám záleží, nemali doma veľa. Hromadenie vecí, podľa čínskeho horoskopu, prináša nervozitu a neskôr aj choroby. Na druhej strane, ak máme byt bez drobností, kde to vyzerá prázdno a neosobne, neradi sa tam vraciame. Skúste nájsť tú zlatú akurátnu cestu, ktorá bude vyhovovať všetkým obyvateľom vášho domu.

Novom začne vládnuť Kôň, ktorý má rád slobodu a voľnosť, ale monotónnu prácu a nudu neznáša. Preto si prácu, kde sú potrebné detaily, naplánujte urobiť ešte za vlády Hada.

Kôň je aj romantik, preto sa venujte viac aj láske. Pokiaľ máte možnosť, potešte sa tancom a pobytom v spoločnosti. Dajte si tam však pozor, aby ste neboli príliš urečnení a nevyklebetili nejaké tajomstvo. Tajuplný Had ho dokáže udržať, ale veselý Kôň dosť ťažko.

Zdravie

V máji je najviac zaťažené srdce, fyzické i to naše duchovné, alebo inak povedané, citové. Predstavme si, ako sa srdce každý deň musí namáhať, lebo svojimi pravidelnými sťahmi zabezpečuje cirkuláciu krvi do celého tela.

Srdce je svalový orgán, ktoré potrebuje aj správnu výživu. Jedzte potraviny, ktoré nezvyšujú cholesterol, nefajčite a snažte sa udržovať svoje emócie v harmónii. Dostatok kyslíka doprajeme našej pumpe športovaním a pravidelnými prechádzkami v prírode.

Denne treba zdravé srdce namáhať tak, aby sa náš tep zrýchlil a pľúca mierne zadýchali. Najlepšia je chôdza, alebo trebárs i beh do kopca.

Dajte si záležať na správnom držaní tela, aby ste mali voľnú krčnú i hrudnú chrbticu. Pomáha občasné pokojné ležanie na rovnej ploche. Aby to bolo príjemné, položte si pod seba karimatku. Pravidelne si telo zaťažujte i cvikmi, ktoré máte obľúbené, alebo vám ich odporučil váš tréner či lekár.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na květen pro znamení: