Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Magdaléna

Magdaléna

Osobný kód 303

Čínský horoskop na říjen 2021

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na říjen

Nastala jeseň. Zmenou ročného obdobia sa musíme zmeniť aj my. Doprajte si viac oddychu a urobte si doma jesenné upratovanie. Človek sa cíti lepšie, ak raz za štvrť roka povyhadzuje staré nepotrebné veci, odnesie oblečenie na charitu, alebo niekde do zberu. Vytiahnite jesennú obuv a odložte letnú. Predtým ju vydezinfikujte, aby v skrini nezapáchala. Letné oblečenie vyperte, alebo ho nechajte vyčistiť.

Byvol, vládca tohto roka, je usilovný, svedomitý a vytrvalý, nič ho len tak nerozhádže. Prvé tri týždne v októbri však budú všeobecne dosť problematické, lebo si mnohí ľudia nebudú vedieť nájsť tú správnu cestu ku konsenzu. Odrazí sa to pravdepodobne aj v bežných medziľudských vzťahoch i na vyššej úrovni. Posledný týždeň bude asi dosť prelomový a pestrý. Nech naše vnútorné i vonkajšie boje za veci spravodlivé dopadnú k všeobecnému blahu.

Nezabúdajme však na to, že sme tu všetci prepojení. Ak robíme druhým nedobre, obráti sa to skôr či neskôr k nám.

V októbri, podľa čínskej medicíny, je najviac ohrozený žalúdok. Namáhané sú aj pľúca a podľa starodávneho čínskeho učenia nimi prepojené hrubé črevo, ako párový orgán. Pľúca sú sídlom emócií. Na jeseň sa preto ozývajú aj staré nestrávené bôle, ktorým zodpovedá žalúdok. Častejšie ako inokedy nás ťaží melanchólia a depresie, čo sa môže odraziť na chorobách pľúc. Skúste byť vľúdnejší, prajnejší k sebe i okoliu, aby ste si neoslabovali svoje hrubé črevo.

Na fyzickej úrovni si treba zmeniť denný jedálny lístok tak, aby ste mali stravu vyváženú, so všetkými vitamínmi a minerálmi. Podľa uváženia siahnite i po kvalitných výživových doplnkoch.

Počas chladnejších dní sa treba zohriať. Pite preventívne čaj zo zázvoru, alebo iných korenených čajov, ktoré vám však musia aj chutiť. Do ničoho sa nenúťte. Črevo si očistíte napríklad požívaním skorocelového prášku. Pri vážnejších zdravotných ťažkostiach sa treba poradiť aj s odborníkom na čínsku medicínu, alebo vašim rodinným lekárom.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na říjen pro znamení: