Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Wendy

Wendy

Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením. Viac »

Ďalšie veštice online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Janka

Janka

Osobný kód 174

Čínsky horoskop na október 2023

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na október

Cnostný Zajac, ktorý vládne roku 2023, má rád pokoj a harmóniu. Zakladá si na svojom bývaní, kde sa chce cítiť útulne. Pokiaľ to tak nie je, je nervózny a môže aj ochorieť. Pracovitý a ctižiadostivý Pes, ktorý je vládcom mesiaca, má rád tiež pokojné prostredie. Inak ho chytá pesimistická nálada, čo neprospieva ani fyzickému telu.

23. októbra preberá vládu mesiaca úprimné a sebestačné Prasa. Vtedy si už ľudia zvyknú na jesenné počasie a kratšie dni. Dobrou správou je, že sa nám koncom mesiaca zmení letný čas a my si budeme môcť ráno o hodinu dlhšie pospať.

V čase novu, ktorý bude 14. októbra, si urobte jesenné upratovanie, ak ste to nestihli skôr. Nachystajte si teplé oblečenie, letné veci si prezrite. Ak medzi nimi nájdete niečo, na čo máte zlé spomienky, radšej to vyhoďte, šatstvo i obuv vyperte a odložte. 

Zdravie

Podľa čínskej medicíny je v októbri najviac ohrozený žalúdok. Namáhané sú aj pľúca a podľa starodávneho čínskeho učenia nimi prepojené hrubé črevo ako párový orgán.

Pľúca sú sídlom emócií. Na jeseň sa preto ozývajú aj staré nestrávené bôle, ktorým zodpovedá žalúdok. Odpustite preto sebe i tým, ktorí vám v minulosti ublížili, alebo vás nahnevali. Častejšie ako inokedy nás ťaží melanchólia a depresie, čo sa môže odraziť na chorobách pľúc. Skúste byť vľúdnejší, prajnejší k sebe i okoliu, aby ste si neoslabovali svoje hrubé črevo.

Na fyzickej úrovni si treba zmeniť denný jedálny lístok tak, aby ste mali stravu vyváženú, so všetkými vitamínmi a minerálmi. Doprajte si dostatok ovocia a zeleniny z tuzemských zdrojov.

Malá rada podľa feng šuej

Pes má rád presnosť a dochvíľnosť. Skontrolujte si hodiny v byte i tie vaše, ktoré nosíte.

V októbri sa začína vo veľkom kúriť, preto si treba skontrolovať radiátory a bojlery. Dôležitá bude aj naďalej oblasť rodiny a partnerstva, ale i zóna priateľov. Pokiaľ niečo v týchto oblastiach života hapruje, bude treba si vyčistiť vzťahy tak, aby obe strany vedeli, na čom sú.

Pokiaľ si vyberáte farby do bytu, obklopte sa odtieňmi oranžovej (Pes) a modrej (Prasa). Toto sú však iba rady, nechoďte proti svojej intuícii. Na jeseň je dôležitá pohoda v srdci a spojenie s prírodou.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na október pre znamenie: