Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Ellis

Ellis

Pomôžem vám nájsť cestu k vyriešeniu vašich životných situácií. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Klara

Klara

Osobný kód 174

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Čínský horoskop na únor 2021

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na únor

Všetci teraz bojujeme s vírusom a jeho všeobecne nepríjemnými dôsledkami na spoločenské dianie, školstvo, zdravotníctvo, ekonomiku i medziľudské vzťahy. Ľudia začínajú otvorenejšie vyjadrovať svoj názor na súčasnú situáciu v našom štáte.

Odvahu nám teda najprv ešte dodáva Potkan. Potom nastupuje Byvol, ktorý je na prvý pohľad mierumilovnejší a pracovitejší. To, čo dosiahneme šikovnosťou Potkana, môžeme teda zúročiť húževnatosťou Byvola.

Z pohľadu mesačných zvieracích vládcov, do 12.2. vládne zemský Byvol. Je síce trpezlivý, ale dokáže zvládnuť hocičo. Pokiaľ sa už pre niečo rozhodne, už ide do dôsledkov, a to hlava-nehlava ako buldozér! V spojení s panujúcim ročným kovovým Potkanom môžu teda prevládnuť konkurenčné energie až boje, čo sa môže zobraziť v súkromnom sektore bežných ľudí, ale aj na spoločenskom dianí v našej krajine, Európe i svete vôbec.

Od 12.2. bude vládnucim mesačným zvieraťom kovový Tiger. Je ľstivý a odvážny. Neznáša tých, ktorí sa nad ním vyvyšujú a hovoria mu pravdu rovno do očí. Ak to zistí, zaútočí. Jeho veľkým a prekvapivým hendikepom je skrytá zbabelosť. Vyzerá to teda na dosť revolučný mesiac. Nech nám nebesá pomôžu k jeho zdarnému prežitiu a ľudstvu prospešnému novému začiatku!

Zdravie

Nech sa deje v spoločnosti to, čo sa má diať, ale netreba pritom zabúdať na svoje zdravie. Vašou osobnou revolúciou nech je konečné víťazstvo nad nezdravým spôsobom života! Uvedomte si a priznajte, ako ste sa zanedbali počas dlhodobej, miestami i nútenej práce doma (home office). Mnohí z nás poriadne pribrali, lebo zajedali strach i stres sladkosťami, zapíjali pivom atď.

Postavte sa smelo na váhu a začnite dávať tie nadbytočné kilá dole! Cvičte denne a chodievajte pravidelne do prírody. Ak nemôžete ísť ďaleko, tak aspoň do okolia svojho bydliska. Sledujte negatívne správy len sporadicky a vypínajte si na noc mobily. Zaslúžite si pokojný spánok. Denne vystavte svoju tvár Slnku.

Vo februári sú podľa čínskej medicíny najviac ohrozené obličky. Sú párovým orgánom, teda po duchovnej stránke súvisia so vzťahmi. Dajte si do poriadku vzťah s partnerom i s tými, na ktorých vám záleží. Využite služby psychológov a iných odborníkov, ak to bude potrebné. Nenamietajte, že to nejde, lebo druhá strana nemá záujem niečo meniť. Niekto to musí rozhýbať, aby ste nestagnovali a nebodaj neochoreli na ľadviny.

Doplňte si vitamíny a minerály kvalitnými doplnkami výživy. Pite liečivé čaje, otužujte sa a teplo sa obliekajte. Vyzerá to, že sa teplé oblečenie a otužovanie vylučujú. Európskemu typu človeka však neprospieva vystavovanie sa dlhodobému chladu. Je síce pár jedincov, ktorí chodia v sandáloch aj v zime, ale sú to skôr výnimky.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na únor pro znamení: