Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Alžběta

Alžběta

Nič nie je náhoda – všetko okolo nás sa deje za určitým cieľom, všetko má svoj dôvod a správny čas. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínský horoskop na únor - Krysa

Měsíční horoskop 2024

Vzťahy a krása

V druhej polovici februára vám s partnerom dobre padne malý výlet do okolia, ale nevylučuje sa aj zimná dovolenka, ktorá bude trvať dlhšie. Vážte si svoje vzťahy, ktoré vám fungujú. Tie ostatné treba prehodnotiť a zariadiť sa tak, aby ste boli spokojnejší. Nevyhýbajte sa aj otvorenému rozhovoru, ale jednajte počas neho uvážene.

Peniaze a práca

V tomto období môžete mať nutkanie nakupovať niektoré veci len preto, aby ste ich jednoducho mali. Ženy môžu týmto spôsobom nakupovať šatstvo a kozmetiku a muži zase športové náradie. Práca by vám však mala ísť od ruky, budú i peniaze. Tak si pri prvom nutkaní kupovať veci, ktoré nepotrebujete, vedome zakážte ísť do obchodu, alebo na predajné internetové stránky.

Zdravie

Zmena jedálneho lístka vám prospeje. Hlavne ak milujete mastné a vyprážané jedlá.  Človek si svoje telo a zdravie buduje celý život. Pokiaľ vás už trápi nejaká choroba, stravou sa dá veľa zlepšiť, niekedy aj vyliečiť. Teraz sa zamerajte aj na obličky a doprajte si denne aspoň hrnček dobrého, najlepšie nesladeného čaju.

Zobrazit horoskop na únor pro znamení: