Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Diana

Diana

Mám dar, s ktorým môžem pomôcť aj vám v ťažkej životnej situácii. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínsky horoskop na február - Potkan

Mesačný horoskop 2024

Vzťahy a krása

V druhej polovici februára vám s partnerom dobre padne malý výlet do okolia, ale nevylučuje sa aj zimná dovolenka, ktorá bude trvať dlhšie. Vážte si svoje vzťahy, ktoré vám fungujú. Tie ostatné treba prehodnotiť a zariadiť sa tak, aby ste boli spokojnejší. Nevyhýbajte sa aj otvorenému rozhovoru, ale jednajte počas neho uvážene.

Peniaze a práca

V tomto období môžete mať nutkanie nakupovať niektoré veci len preto, aby ste ich jednoducho mali. Ženy môžu týmto spôsobom nakupovať šatstvo a kozmetiku a muži zase športové náradie. Práca by vám však mala ísť od ruky, budú i peniaze. Tak si pri prvom nutkaní kupovať veci, ktoré nepotrebujete, vedome zakážte ísť do obchodu, alebo na predajné internetové stránky.

Zdravie

Zmena jedálneho lístka vám prospeje. Hlavne ak milujete mastné a vyprážané jedlá.  Človek si svoje telo a zdravie buduje celý život. Pokiaľ vás už trápi nejaká choroba, stravou sa dá veľa zlepšiť, niekedy aj vyliečiť. Teraz sa zamerajte aj na obličky a doprajte si denne aspoň hrnček dobrého, najlepšie nesladeného čaju.

Zobraziť horoskop na február pre znamenie: