Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Klára

Klára

Osobný kód 174

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Čínsky horoskop na február - Byvol

Mesačný horoskop 2021

Vzťahy a krása

Vážte si tých, ktorých máte, myslím tým nielen rodičov, partnera, ale aj súrodencov i vaše ratolesti. Majú toho teraz dosť, skúste ich namiesto kritiky viacej chváliť. Prospeje vám cvičenie, v tomto čase hlavne na chrbticu a nohy. To, čo baví vás, nemusí zaujať vašich blízkych. Neprikazujte, im. Ukážte užitočnosť starostlivosti o seba dobrým vlastným príkladom.

Peniaze a práca

Tento mesiac nastane váš čas, kedy sa viacej zviditeľníte. Vy to viete s financiami aj tak, vďaka vašej usilovnosti, sile a inteligencii. Dajte si však pozor na prekvapujúce reakcie vašich spolupracovníkov. Mohli by vás vyviesť z vašich pokojných vôd... Vy by ste potom ukázali aj svoju odvrátenú tvár. Mohlo by vás to stáť prinajmenšom stratu šance na postup v práci.

Zdravie

Netreba podceňovať terajšie, už bežné hygienické opatrenia. Na verejnosti sa treba správať obozretne, nosiť ochranné pomôcky. Na druhej strane, niekedy podľahnete pohodlnosti, nechce sa vám ísť na čerstvý vzduch… Vyhovárať sa na súčasnú situáciu, neobstojí. Človek potrebuje pohyb, vzduch a priame Slnko. 

Zobraziť horoskop na február pre znamenie: