Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Ellis

Ellis

Osobný kód 164

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Čínsky horoskop na február - Prasa

Mesačný horoskop 2021

Vzťahy a krása

Niekedy bez rozmyslu povieme svojmu partnerovi, že ho už nechceme. Stalo sa už totiž bežnou frázou vykričať to pri hádke a dokonca spomenúť rozvod. Pohár trpezlivosti môže raz pretiecť a aj ten najmierumilovnejší človek sa môže uraziť. Nezabúdajte, že aj často opakované slová sa radi zhmotnia do skutkov. 

Peniaze a práca

Prejdite si postupne vaše celé účtovníctvo. Hoci aj nevlastníte veľkú firmu, nejaké peniaze otáčate aj vy. Skúste tento mesiac nerozhadzovať peniaze bez rozmyslu. Muži vášho razenia sú gavalieri a ženy si tiež dožičia, sebe i druhým. Pokiaľ holdujete teraz internetovému obchodu, dvakrát merajte a raz strihajte, aby ste nemuseli poštou vracať nekvalitné výrobky. 

Zdravie

Dajte si záležať na prostredí, v ktorom trávite najviac času. Iste k nemu patrí váš dom alebo byt, ale aj pracovisko. Viete, že na nás pôsobia farby a správne osvetlenie až tak, že ak sú nevhodne vybrané, môžu nám privodiť aj depresiu? Pozor si dajte nielen na tmavé farby, ale aj na ostré studené svetlá. Udržujte aj poriadok a čistotu, pokiaľ to len ide. 

Zobraziť horoskop na február pre znamenie: