Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Výklad minulého života

Cez vykladanie kariet je mystickou formou sprístupnený náš pohľad na svet. Pomáha nám pochopiť naše podvedomie i poznanie našich predchádzajúcich životov.

Výklad minulého života

Len raz v živote

Popremýšľajte a vopred pomeditujte, aby ste si ľahšie zostavili vlastnú zostavu kariet.

Doporučuje sa to urobiť len raz v živote. Ak však inokedy znovu neodoláte, vyjde vám iná zostava. Pravdepodobne ste sa naladili na váš iný minulý život a tieto karty vám chcú priblížiť odpovede na súčasné otázky.

Najprv si vyhľadajte a do stredu výkladu položte krížovú šestku - signifikátor, ktorý predstavuje karmu, karmický kríž.

Ďalej pokračujte vo vykladaní v smere hodinových ručičiek. Karty rozložte takto:

Výklad 13 kariet pre minulý život

Význam jednotlivých kariet

1. riadok

Karta na 10. mieste je hlavná karta, je to symbol, ktorý ovládal váš predchádzajúci život. Väčšinou vám naznačí čosi o vás, ale hlavne spresní vaše POHLAVIE (napríklad karta Pes symbolizuje muža, karta Líška, ženu).

2. riadok

Karty na miestach 2., 3., 4. informujú o MIESTE, území a zemi minulého pobytu. Karta na 3. mieste je najdôležitejšia. Doplňuje ju karta č. 2 a potom i 4 (karta Dieťa neznamená len dieťa, ale i symbol malý, či málo).

3. riadok

Karty v prostrednom riadku 9., 1., 5., 11., vypovedajú AKO ste žili, čiže spôsob vášho života. Nechajte sa unášať ich symbolmi, aby ste pochopili ich posolstvo (karta Mesiac sa vykladá ako osamelosť a smutný ťažký život).

4. riadok

V tomto riadku vám vyskočili karty, ktoré symbolizujú vaše minulé zamestnanie, či povolanie.

5. riadok

Vyjdú vám doplňujúce karty, ktoré ozrejmujú podstatu výkladu.

Najdôležitejšie magické symboly

Predstavujú ich karty: Mesiac (srdcová 8), Prúty (krížový dolník), Hviezdy (srdcová 6), Slnko (krížové eso), Kniha (kárová 10), Pes (srdcová 10), Líška (krížová 9). Zmeny a pohyb predstavuje Bocian.

Závislosť akákoľvek a na čomkoľvek berie silu. To platí i pre neustále vykladanie kariet. Snažte sa byť čo najviac nezávislí a sebestační. Aby ste zlú situáciu odblokovali, musíte pozbierať všetky sily, celkovo sa pozbierať a spýtať sa svojho vnútra, akú máte naozajstnú motiváciu.

Neúspech nás učí, že porážka sa dá prežiť. Neuspieť nie je hanba. Hanba je báť sa vstať a skúsiť to znova.

Karty vás nikdy nechcú zdeptať. Neberte ich výklad ako niečo negatívne, či deprimujúce, práve naopak. Poučte sa a začnite znova a lepšie. Máte predsa právo i šance na to krásne a výhodné, čo život ponúka.