Doporučujeme

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Proč byste měli požádat anděly o pomoc

Pokiaľ ide o sebazdokonaľovanie, je dôležité si uvedomiť, že nie sme sami. Je tu pomoc v podobe anjelov, ktorí si vás radi vypočujú. Anjeli sú nestranní a sú tu pre všetkých, bez ohľadu na ich náboženské zázemie. Tak prečo sa nespojiť s týmito nádhernými bytosťami?

Proč byste měli požádat anděly o pomoc

Bez ohľadu na to, aké veľké sa zdajú byť vaše obavy a problémy, vaši anjeli sú vám kedykoľvek a kdekoľvek k dispozícii. Všetko, čo musíte urobiť, je chcieť s nimi komunikovať, alebo viesť úprimný rozhovor ako s ľudskou bytosťou.

Anjeli sú vám pripravení pomôcť

Anjeli sú viac ako ochotní prihovoriť sa za vás, ale neporušia vašu slobodnú vôľu. Nemôžu konať, ak ich o to nepožiadate.

Máte k dispozícii úžasnú skupinu archanjelov, z ktorej každý vám môže priniesť pozitívnu zmenu do života. Jediné, čo musíte urobiť, je požiadať o pomoc.

Požiadať anjela o pomoc prostredníctvom veštca - zavolať na 0900 712 353

Archanjel Michael

Pokiaľ ide o zbavenie sa strachu a nadobudnutie pocitu bezpečia a ochrany, spolupráca s archanjelom Michaelom je veľkým prínosom. Môžete ho požiadať, aby odstránil nežiaducu negatívnu energiu alebo odstrihol všetky energetické šnúry a háčiky, ktoré na vás pripevnili iné osoby a on ich svojim ohnivým mečom pretne. Môže chrániť vás, vašich blízkych aj váš domov pred akoukoľvek nižšou energiou.

Archanjel Rafael

Ak sa chcete vydať na cestu za lepším zdravým a potrebujete pomoc napríklad s návykmi alebo s prijatím zdravšieho životného štýlu, môžete požiadať archanjela Raphaela, aby vás sprevádzal smerom k zdraviu a znížil vaše túžby po zdraviu škodlivých veciach. Môžete si predstaviť lúč smaragdovozeleného svetla, ktorý vás obklopuje, keď sa vy alebo vaši milovaní potrebujete vyliečiť.

Archanjel Gabriel

Ak potrebujete pomoc s dokončením svojho písania alebo umeleckého diela, archanjel Gabriel vám pomôže s komunikáciou. Požiadajte ho, aby vám pomohol so správnym a uvoľneným vyjadrovaním, aby ste mohli slobodne vyjadriť svoje myšlienky a odstránili všetky bloky v sebavyjadrovaní.

Archanjel Jofiel

Keď potrebujete pozdvihnúť svoje myšlienky a priniesť pozitívnejší prístup, archanjel Jophiel je skvelou voľbou. Môže vám pomôcť skrášliť vaše myšlienky a je tiež odborník na feng shui. Môže vám pomôcť vyčistiť energiu okolo vás, ako aj pomôcť vám zorganizovať a eliminovať neporiadok.

Archanjel Metatron

Ak vám chýba duševná jasnosť a máte pocit roztržitosti, archanjel Metatron vám môže pomôcť zamerať vašu myseľ a udržať vás pri práci dlhšiu dobu. Môže tiež vyčistiť a otvoriť vaše čakry pomocou posvätných geometrických tvarov.

Archanjel Raquel

Môže pomôcť v otázkach vzťahu. Môže priniesť riešenia a pomôcť vám s vašimi emóciami. Budete cítiť jeho duchovné vedenie. Môže vám pomôcť vidieť podstatu otvorením srdca a pomáhať pri riešení konfliktov.