Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Janita

Janita

Osobný kód 162

Prečo by ste mali požiadať anjelov o pomoc

Pokiaľ ide o sebazdokonaľovanie, je dôležité si uvedomiť, že nie sme sami. Je tu pomoc v podobe anjelov, ktorí si vás radi vypočujú. Anjeli sú nestranní a sú tu pre všetkých, bez ohľadu na ich náboženské zázemie. Tak prečo sa nespojiť s týmito nádhernými bytosťami?

Prečo by ste mali požiadať anjelov o pomoc

Bez ohľadu na to, aké veľké sa zdajú byť vaše obavy a problémy, vaši anjeli sú vám kedykoľvek a kdekoľvek k dispozícii. Všetko, čo musíte urobiť, je chcieť s nimi komunikovať, alebo viesť úprimný rozhovor ako s ľudskou bytosťou.

Anjeli sú vám pripravení pomôcť

Anjeli sú viac ako ochotní prihovoriť sa za vás, ale neporušia vašu slobodnú vôľu. Nemôžu konať, ak ich o to nepožiadate.

Máte k dispozícii úžasnú skupinu archanjelov, z ktorej každý vám môže priniesť pozitívnu zmenu do života. Jediné, čo musíte urobiť, je požiadať o pomoc.

Požiadať anjela o pomoc prostredníctvom veštca - zavolať na 0900 712 353

Archanjel Michael

Pokiaľ ide o zbavenie sa strachu a nadobudnutie pocitu bezpečia a ochrany, spolupráca s archanjelom Michaelom je veľkým prínosom. Môžete ho požiadať, aby odstránil nežiaducu negatívnu energiu alebo odstrihol všetky energetické šnúry a háčiky, ktoré na vás pripevnili iné osoby a on ich svojim ohnivým mečom pretne. Môže chrániť vás, vašich blízkych aj váš domov pred akoukoľvek nižšou energiou.

Archanjel Rafael

Ak sa chcete vydať na cestu za lepším zdravým a potrebujete pomoc napríklad s návykmi alebo s prijatím zdravšieho životného štýlu, môžete požiadať archanjela Raphaela, aby vás sprevádzal smerom k zdraviu a znížil vaše túžby po zdraviu škodlivých veciach. Môžete si predstaviť lúč smaragdovozeleného svetla, ktorý vás obklopuje, keď sa vy alebo vaši milovaní potrebujete vyliečiť.

Archanjel Gabriel

Ak potrebujete pomoc s dokončením svojho písania alebo umeleckého diela, archanjel Gabriel vám pomôže s komunikáciou. Požiadajte ho, aby vám pomohol so správnym a uvoľneným vyjadrovaním, aby ste mohli slobodne vyjadriť svoje myšlienky a odstránili všetky bloky v sebavyjadrovaní.

Archanjel Jofiel

Keď potrebujete pozdvihnúť svoje myšlienky a priniesť pozitívnejší prístup, archanjel Jophiel je skvelou voľbou. Môže vám pomôcť skrášliť vaše myšlienky a je tiež odborník na feng shui. Môže vám pomôcť vyčistiť energiu okolo vás, ako aj pomôcť vám zorganizovať a eliminovať neporiadok.

Archanjel Metatron

Ak vám chýba duševná jasnosť a máte pocit roztržitosti, archanjel Metatron vám môže pomôcť zamerať vašu myseľ a udržať vás pri práci dlhšiu dobu. Môže tiež vyčistiť a otvoriť vaše čakry pomocou posvätných geometrických tvarov.

Archanjel Raquel

Môže pomôcť v otázkach vzťahu. Môže priniesť riešenia a pomôcť vám s vašimi emóciami. Budete cítiť jeho duchovné vedenie. Môže vám pomôcť vidieť podstatu otvorením srdca a pomáhať pri riešení konfliktov.