Odporúčame

Veštica Zuzana

Veštica Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Gabriela

Gabriela

Osobný kód 164

Veštec Adam

Adam

Osobný kód 154

Veštica Gizela

Gizela

Osobný kód 167

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Prečo by ste mali požiadať anjelov o pomoc

Pokiaľ ide o sebazdokonaľovanie, je dôležité si uvedomiť, že nie sme sami. Je tu pomoc v podobe anjelov, ktorí si vás radi vypočujú. Anjeli sú nestranní a sú tu pre všetkých, bez ohľadu na ich náboženské zázemie. Tak prečo sa nespojiť s týmito nádhernými bytosťami?

Prečo by ste mali požiadať anjelov o pomoc

Bez ohľadu na to, aké veľké sa zdajú byť vaše obavy a problémy, vaši anjeli sú vám kedykoľvek a kdekoľvek k dispozícii. Všetko, čo musíte urobiť, je chcieť s nimi komunikovať, alebo viesť úprimný rozhovor ako s ľudskou bytosťou.

Anjeli sú vám pripravení pomôcť

Anjeli sú viac ako ochotní prihovoriť sa za vás, ale neporušia vašu slobodnú vôľu. Nemôžu konať, ak ich o to nepožiadate.

Máte k dispozícii úžasnú skupinu archanjelov, z ktorej každý vám môže priniesť pozitívnu zmenu do života. Jediné, čo musíte urobiť, je požiadať o pomoc.

Požiadať anjela o pomoc prostredníctvom veštca - zavolať na 0900 712 353

Archanjel Michael

Pokiaľ ide o zbavenie sa strachu a nadobudnutie pocitu bezpečia a ochrany, spolupráca s archanjelom Michaelom je veľkým prínosom. Môžete ho požiadať, aby odstránil nežiaducu negatívnu energiu alebo odstrihol všetky energetické šnúry a háčiky, ktoré na vás pripevnili iné osoby a on ich svojim ohnivým mečom pretne. Môže chrániť vás, vašich blízkych aj váš domov pred akoukoľvek nižšou energiou.

Archanjel Rafael

Ak sa chcete vydať na cestu za lepším zdravým a potrebujete pomoc napríklad s návykmi alebo s prijatím zdravšieho životného štýlu, môžete požiadať archanjela Raphaela, aby vás sprevádzal smerom k zdraviu a znížil vaše túžby po zdraviu škodlivých veciach. Môžete si predstaviť lúč smaragdovozeleného svetla, ktorý vás obklopuje, keď sa vy alebo vaši milovaní potrebujete vyliečiť.

Archanjel Gabriel

Ak potrebujete pomoc s dokončením svojho písania alebo umeleckého diela, archanjel Gabriel vám pomôže s komunikáciou. Požiadajte ho, aby vám pomohol so správnym a uvoľneným vyjadrovaním, aby ste mohli slobodne vyjadriť svoje myšlienky a odstránili všetky bloky v sebavyjadrovaní.

Archanjel Jofiel

Keď potrebujete pozdvihnúť svoje myšlienky a priniesť pozitívnejší prístup, archanjel Jophiel je skvelou voľbou. Môže vám pomôcť skrášliť vaše myšlienky a je tiež odborník na feng shui. Môže vám pomôcť vyčistiť energiu okolo vás, ako aj pomôcť vám zorganizovať a eliminovať neporiadok.

Archanjel Metatron

Ak vám chýba duševná jasnosť a máte pocit roztržitosti, archanjel Metatron vám môže pomôcť zamerať vašu myseľ a udržať vás pri práci dlhšiu dobu. Môže tiež vyčistiť a otvoriť vaše čakry pomocou posvätných geometrických tvarov.

Archanjel Raquel

Môže pomôcť v otázkach vzťahu. Môže priniesť riešenia a pomôcť vám s vašimi emóciami. Budete cítiť jeho duchovné vedenie. Môže vám pomôcť vidieť podstatu otvorením srdca a pomáhať pri riešení konfliktov.