Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Tarot a holistická medicína (1. časť)

Ak sa zamyslíme nad svojim životom, odoberieme z neho to, čo nás manipuluje, vyberieme sa pomerne neznámou cestou, ktorá nás vedie k novým horizontom Poznania.

Tarot a holistická medicína (1. časť)

Na tejto ceste sa nezaoberáme, čo kto povedal, ale tým, čo sme práve vyriekli MY. Dostaneme sa do zaujímavého pásma, v ktorom sa navzájom prelínajú dve roviny: rovina filozofie veľkého tarotu a rovina holistickej medicíny.

Samozrejme, že v tejto rovine nájdeme rovnako teóriu ako i rozličné praktiky, veď pomocou tarotových arkán by sme sa mali dopracovať k tomu, čo bude pre nášho klienta alebo pre nás samých, ak sme MY klienti, najlepšie. Či nás bude liečiť niektorá artetrapia ako napríklad kreslenie mandál, kolorterapia, muzikoterapia, a tak ďalej, či k tomu treba pridať dychové cvičenia, či aj niektoré telesné, nabíjanie sa energiou, masáže, akupunktúru, homeopatiu, bioterapiu a čo ja viem, čo všetko, aby sme sebe alebo inému najlepšie ako vieme pomôcť - pomohli.

Tarot je teda myslený kľúč, ktorým sa dostaneme k najhlbšiemu vnútru tej ktorej osobnosti, aby sme správne vybrali zo širokej škály disciplín holistickej medicíny tie najvhodnejšie. Preto hovorím, že tie najvhodnejšie, lebo jednému pomáha klasická alopatická medicína a zle znesie homeopatiká, iný je alergický na bioterapiu, ďalší neznesie fytoterapiu a zo všetkého sa vyhádže, kým inému toto všetko lezie krkom a zázračne sa uzdraví len pomocou kreslenia alebo hudobnej hypnózy.

Riešení je naozaj veľa, sú tu pre nás a našťastie máme od nich všetky kľúče. Ide iba o to, otočiť tým kľúčom. A to zasa bez tarotových arkán pôjde iba veľmi ťažko!