Odporúčame

Emilia

Emilia

Ak sa topíte v problémoch, trápia vás veci citové, či zdravotné, obráťte sa na mňa. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Severin

Severin

Osobný kód 170

Veštec Marek

Marek

Osobný kód 156

Tarot a holistická medicína (1. časť)

Ak sa zamyslíme nad svojim životom, odoberieme z neho to, čo nás manipuluje, vyberieme sa pomerne neznámou cestou, ktorá nás vedie k novým horizontom Poznania.

Tarot a holistická medicína (1. časť)

Na tejto ceste sa nezaoberáme, čo kto povedal, ale tým, čo sme práve vyriekli MY. Dostaneme sa do zaujímavého pásma, v ktorom sa navzájom prelínajú dve roviny: rovina filozofie veľkého tarotu a rovina holistickej medicíny.

Samozrejme, že v tejto rovine nájdeme rovnako teóriu ako i rozličné praktiky, veď pomocou tarotových arkán by sme sa mali dopracovať k tomu, čo bude pre nášho klienta alebo pre nás samých, ak sme MY klienti, najlepšie. Či nás bude liečiť niektorá artetrapia ako napríklad kreslenie mandál, kolorterapia, muzikoterapia, a tak ďalej, či k tomu treba pridať dychové cvičenia, či aj niektoré telesné, nabíjanie sa energiou, masáže, akupunktúru, homeopatiu, bioterapiu a čo ja viem, čo všetko, aby sme sebe alebo inému najlepšie ako vieme pomôcť - pomohli.

Tarot je teda myslený kľúč, ktorým sa dostaneme k najhlbšiemu vnútru tej ktorej osobnosti, aby sme správne vybrali zo širokej škály disciplín holistickej medicíny tie najvhodnejšie. Preto hovorím, že tie najvhodnejšie, lebo jednému pomáha klasická alopatická medicína a zle znesie homeopatiká, iný je alergický na bioterapiu, ďalší neznesie fytoterapiu a zo všetkého sa vyhádže, kým inému toto všetko lezie krkom a zázračne sa uzdraví len pomocou kreslenia alebo hudobnej hypnózy.

Riešení je naozaj veľa, sú tu pre nás a našťastie máme od nich všetky kľúče. Ide iba o to, otočiť tým kľúčom. A to zasa bez tarotových arkán pôjde iba veľmi ťažko!