Odporúčame

Veštica Adrianalin

Veštica Adrianalin

Pomôžem vám rozlúštiť reč vášho podvedomia. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Gabriela

Gabriela

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Zoruna

Zoruna

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Stella

Stella

Som dostupná, zavolajte mi

Veštica Sadia

Sadia

Obsadená, zavolajte neskôr

Tarot a holistická medicína (1. časť)

Ak sa zamyslíme nad svojim životom, odoberieme z neho to, čo nás manipuluje, vyberieme sa pomerne neznámou cestou, ktorá nás vedie k novým horizontom Poznania.

Tarot a holistická medicína (1. časť)

Na tejto ceste sa nezaoberáme, čo kto povedal, ale tým, čo sme práve vyriekli MY. Dostaneme sa do zaujímavého pásma, v ktorom sa navzájom prelínajú dve roviny: rovina filozofie veľkého tarotu a rovina holistickej medicíny.

Samozrejme, že v tejto rovine nájdeme rovnako teóriu ako i rozličné praktiky, veď pomocou tarotových arkán by sme sa mali dopracovať k tomu, čo bude pre nášho klienta alebo pre nás samých, ak sme MY klienti, najlepšie. Či nás bude liečiť niektorá artetrapia ako napríklad kreslenie mandál, kolorterapia, muzikoterapia, a tak ďalej, či k tomu treba pridať dychové cvičenia, či aj niektoré telesné, nabíjanie sa energiou, masáže, akupunktúru, homeopatiu, bioterapiu a čo ja viem, čo všetko, aby sme sebe alebo inému najlepšie ako vieme pomôcť - pomohli.

Tarot je teda myslený kľúč, ktorým sa dostaneme k najhlbšiemu vnútru tej ktorej osobnosti, aby sme správne vybrali zo širokej škály disciplín holistickej medicíny tie najvhodnejšie. Preto hovorím, že tie najvhodnejšie, lebo jednému pomáha klasická alopatická medicína a zle znesie homeopatiká, iný je alergický na bioterapiu, ďalší neznesie fytoterapiu a zo všetkého sa vyhádže, kým inému toto všetko lezie krkom a zázračne sa uzdraví len pomocou kreslenia alebo hudobnej hypnózy.

Riešení je naozaj veľa, sú tu pre nás a našťastie máme od nich všetky kľúče. Ide iba o to, otočiť tým kľúčom. A to zasa bez tarotových arkán pôjde iba veľmi ťažko!