Veštica Somezeda

Pomáham riešiť náročné problémy a nájsť orientáciu v živote.

Nájdem pre vás správnu cestu.

Som jednou zo zakladateliek špeciálnej vysokej školy Academia Arcana de Tarot. Mám vlastnú metódu zvanú archetypológia.

Schopnosti a zameranie

Možno si neviete poradiť s náročnými problémami, vaše vzťahy sa sypú, máte pocit osamelosti alebo si pripadáte dezorientovaní v živote, chvíľami nevyužití, zneužití alebo bezcenní. Možno vás trápi iný vážny problém, s ktorým neviete pohnúť, a to je dôvod, aby ste mi svoj problém odovzdali a dovolili nájsť vhodné riešenie, objaviť jeho príčinu či pôvod, pretože ak neodstránite pôvod svojho problému, bude vás prenasledovať aj nabudúce. Nato je moja vlastná patentovaná metóda, zvaná archetypológia ako stvorená.

Vznikla vtedy, keď mi išlo o život a zdalo sa, že niet ani najmenšej nádeje na uzdravenie; a vidíte, som tu ako dôkaz toho, že táto metóda skutočne funguje. To však neznamená, že ju nezdokonaľujem, neštudujem a nevyvíjam ďalej.

Každý človek, ktorý miluje svoju prácu, musí na sebe pracovať, a ja pracujem rada, nuž ak zistíte, že potrebujete skutočnú odbornú pomoc, ozvite sa, rada a s láskou pomôžem.

Academia Arcana de Tarot

Na podnet priateľov sme založili s Gabi Halmovou v roku 1994 špeciálnu školu vysokoškolského typu Academia Arcana de Tarot. Ide o filozofickú školu, kde sa hlavný akcent kladie na vedomosti z psychológie.

Zaoberáme sa psychoanalýzou a transakčnou psychológiou, učíme sa spoznávať samých seba na základe archetypov a popri hlbokej filozofii zvanej tarot spracúvame aj ostatné filozofie. Nie však memorovaním, ale filozofovaním a zameriavaním sa na podstatu vecí či problémov.

Posledné dva ročníky sa intenzívne venujú:

 • holistickej medicíne,
 • vyučujeme kantoterapiu,
 • mantrovanie,
 • hypnózu,
 • psychoterapiu,
 • dýchacie techniky,
 • výživu,
 • užitočné cvičenia na celkovú kondíciu, a všetko, čo je dôležité na to, aby bolo naše telo, duch a myseľ v harmónii.

Snažíme sa vychovávať takých odborníkov v ezoterických vedách, ktorí budú príkladom pre tých, ktorí ich požiadajú o pomoc. Sú zaviazaní sľubom, že nikdy nezneužijú svoje vedomosti na to, aby akýmkoľvek spôsobom manipulovali slobodnú vôľu iného.

Tento fakt považujeme za jeden z najdôležitejších, pretože zneužitie stresu či strachu alebo momentálnej slabosti iného nekorešponduje so zásadami žiadnej filozofie a taktiež nie so zámerom našej školy.

V rámci praxe nesľubujeme, že „to dobre dopadne“, ale načrtneme reálny spôsob, ako sa dostať do cieľa, ktorý potom dobre dopadne. Chorému nehovoríme: “uzdravíš sa“, ale vypracujeme mu podrobný plán, ako sa z choroby dostať. Poskytneme mu i vhodné CD s hypnoterapeutickým cvičením, rozpísané cvičenia, diéty, teda všetko, čo potrebuje.

Nikdy nenahovárame pacienta, aby prestal chodievať k lekárovi, naopak, vo väčšine prípadov požiadame lekára, aby sme pracovali ako zohraný tím, ktorý má jediný cieľ: pomôcť k uzdraveniu Človeka…

Naša práca je nesmierne ťažká, ale krásna. Často vyjadrená správou sms vetou: Som rád, že ste…


Ohlasy klientov - skúsenosti

Ak chcete zhodnotiť svoje skúsenosti s poradcom, musíte sa najskôr prihlásiť.

 1. mponicanova

  Ďakujem krásne za vaše povzbudivé slová, milá Somezeda :-).Prajem vám všetko dobré, Maťa.

 2. monitta

  Dobrý večer pani Somezeda! Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za to, že ste mi pomohli otvoriť oči vo veciach, ktoré som tak podvedome tušila. Patrí Vám moje veľké ĎAKUJEM. Monika

 3. Klaudia S.

  Dakujem dodali ste odvahu si hladat novu pracu velmi pekne dakujem a s tym kolektivom ste mali uplnu pravdu dakujem

 4. zuzana4498344

  Pani Somezeda dakujem Vam velmi pekne za odpoved-velmi mi to pomohlo a hlavne ukludnilo.

 5. Zamatka

  Pani Somezeda, ďakujem za rozhovor z piatka, za nasmerovanie, ktoré som tušila, ale Vy ste to "podali" tak vtipne, s nadhľadom a pritom tak vecne, ja som sa normálne bavila :-) a už dlho tak schuti nezasmiala. Fascinuje ma Vaša práca, čítala som Vaše články a dúfam, že sa mi raz podarí aj vďaka tejto stránke nájsť rovnováhu, pokoj a spokojnosť. Som rada, že som Vás spoznala, a teším sa nabudúce. Želám Vám len to najlepšie.

 6. mamka1958

  Veľmi pekne Vám ďakujem za Vaše rady. Prajem veľa zdravia a síl k utešovanie i povzbudzovaniu aj ostatných záujemcov o Vaše odporúčania.....Všetko dobré a zdraví Terézia

 7. Denuša

  p.Somezeda velmi pekne dakujem ua odpoved velmi som sa potešila prajem vám všetko dobré v živote z pozdravom Nada

 8. snea

  Velice děkuji za Vaši odpověď, paní Somezedo! Zaskočila i nezaskočila mne, nicméně dost oslovila. :-) Děkuji tedy i za nabídku bližšího rozboru po telefonu - sbírám odvahu. :-)

 9. japaja

  Posnažila som sa, bolo ako ste povedali :) Jana

 10. Kristi258

  p. Somezeda DAKUJEM ! Poradili ste mi uz po dalsikrat. Vliali novu nadej, dvihli naladu, aj chut do zivota... Ste velmi charizmaticka a prijemna...a mne je uz lepsie... :) Dakujem a zelam vsetko len to najlepsie... Kamila

 11. martinka_8

  Ďakujem za svtrkovy rozhovor, dufam ze sa nehnevate ze tak neskoro v noci som volala, ale vdaka vasim slovam som si uvedomila vela podstatnych veci. Este raz Ďakujem.

 12. deti

  Dobrý večer dámy,klobúk dole pred vami.Čítam si všetke otázky aj odpovede,musím priznať,že ste inteligentné a sčítané.Prajem vám veľa pozitívnej energie,pohody pri ďalších zodpovedaných otázkach.Vaša čitateľka.

 13. via17

  Veľmi pekne Vám ďakujem za Vašu odpoveď p. Somezeda a prajem veľa úspechov a pekných dní =)

 14. Majka:)

  Ďakujem veľmi pekne za odpoveď :) Želám veľa ďalších dobrých rád :)

 15. Silvi

  Ďakujem krásne Lubi za včerajšiu odpoveď. Prajem Vám všetko dobré.... Silvi

 16. Lubicia

  Dobrý deň p.Somezeda ,ďakujem vám za dnešný výklad,hneď mám lepšiu náladu:)Prajem veľa šťastia.S pozdravom Lubica

 17. berka

  Dobry den pani Somezeda chcela by som Vám velmi pekne podakovat za odpoved v online rozhovore.DAKUJEM!

 18. levicakc

  Dakujem za odpoved pani Somezede. Veľa šťastia. Katarína

 19. kzuza

  Dobrý večer. Dakujem za vaše slová.Vyčarili úsmev, vyniesli ma do výšky a povzbudili. Jeden plán už mám, tak idem do toho.Ďakujem vám. Zuzana

 20. 26.vlasta

  Ja si vas pametam velmi davno, boli ste z tych prvych vestic, co som sa o vas dozvedela a bola som nadsena vasimi odpovedami. Dufam ze aj mne tento krat pomozete .....musim pochvaliť že ste vynimočná osoba. Vlasta

 21. luciki

  Pani Somezeda, veľmi pekne ďakujem za včerajší rozhovor, prajem Vám veľa šťastia a slniečka v duši, s pozdravom Lucia

 22. Sandgirl

  Pani Somezeda, dakujem za pomoc v online rozhovore, dakujem za Vas cas, prajem Vam vse dobre do nadchadzajuceho Noveho roku, Monika

 23. 1.2.3.Nezmar

  ďakujem za Váš čas a ponúknuté riešenie.

 24. fezojka

  Neviem kde poďakovať pani Somezede za dnešnú odpoveď tak skúsim tu. Ďakujem Vám.

 25. daradam

  Ďakujem p.Somezeda, dali ste mi dobrú radu, ktorá mi pomohla a úspech sa dostavil. Srdečná vďaka, veľa zdravia a úspechov. S úctou Daniel

 26. Mariana2

  Pani Somezeda, dakujem vám za radu, ktorú ste mi dali a za to, že ste si vypočuli moje problemy. Vasu pomoc si navzdy zapamatám, pretože prišla v tej najdôlezitejšej chvili. veľa štastia vam prajem

 27. pepina1

  Dobrý deň p.Somezeda,rada by som Vám vyslovila vďaku za odpoveď v nedavnom online rozhovore.Nie tak za obsah odpovede,ale skor za štyl akym ste mi napisali odpoveď.Radšej mám priamočiarosť aj keď nie vždy je prijemná,ako odpovede v hadankách.Ďakujem,nech sa Vám darí,Štefánia.

 28. mili

  Prajem jej veľa šťastia a síl a mnoho tých, ktorí povedia " Ďakujem, boli ste mi veľkou oporou práve vtedy, keď som to najviac potreboval ". S pozdravom Mili

Naši zákazníci nedávno hovorili aj s týmito vešticami a veštcami

Veštica Gabriela

Gabriela

Som dostupná, zavolajte mi

Jasnovidka Renáta

Renáta

Som dostupná, zavolajte mi

Ako kontaktovať vešticu?

  Ak sa nachádzate mimo územia Slovenskej a Českej republiky, môžete sa svešticouspojiť prostredníctvom služby Kredit na veštenie.

Chcete sa dovolať z Čiech?

Zaujímavosti o veštení

Pri predpovedaní budúcnosti sú okrem astrológie a numerológie často používané aj veštenie z kariet, veštenie z ruky, prípadne aj veštenie z kávy.