Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Lira

Lira

Pomôžem vám v ťažkých životných situáciách. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Zuzana

Zuzana

Osobný kód 163

Kartářka Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Kartářka Lenaras

Lenaras

Osobný kód 162

Čínský horoskop na srpen 2020

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na srpen

Podľa čínskeho učenia a tým aj horoskopu, sme ešte stále v letnom období. Vtedy všetko rastie a bujnie, aj my ľudia sme aktívnejší. Vysoké teploty vyčerpávajú telo, preto sa treba ochladiť aj jedlom. Počas dňa treba menej koreniť a jesť ovocie i zeleninu, ktorá ochladzuje: melóny, uhorky, rajčiny atď. Okrem iného, tieto živé plodiny obsahujú dostatok vody, ktorú v lete viac vypotíme. O obsahu potrebných mineráloch a enzýmoch, ktoré v sebe majú, ani nehovorím…

Treba sa však riadiť aj chuťou, ktorú si môžete vycvičiť. Skúsili ste byť týždeň bez sladkostí? Ak to dokážete, uvidíte, že vám nakoniec tieto pochutiny nebudú chýbať, ak budete konzumovať dostatok živej stravy.

Ešte jedna perlička, ktorá poteší tých, ktorí chcú schudnúť. Rok kovového Potkana nám priniesol lepšiu šancu na schudnutie. Minuloročné vládnúce Prasa sa totiž vedelo dobre nažrať. Preto sa nám ťažšie zhadzovali kilá. Potkan si vie síce občas tiež vychutnať jedlo, ale je tak zaneprázdnený intelektuálnymi vecami a tým, aby bol všade prvý, že nevenuje až takú pozornosť výberu jedla. Preto sa snažme aj my trochu okabátiť naše chuťové poháriky. Venujme sa rôznym obľúbeným činnostiam, pri ktorých ľahšie zabudneme na dlhé vysedávanie pri bohato prestretom stole.

V auguste s ročným Potkanom kraľuje najprv veselá Opica, potom si berie žezlo spolu s Potkanom parádnik Kohút. Obidve znamenia nie sú zamerané veľmi na jedlo, takže sa nám to snáď aj podarí! 

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na srpen pro znamení: