Výklad karet a spirituální poradenství

Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 159

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínský horoskop na srpen 2022

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na srpen

V auguste kraľuje popri ročnom vládcovi Tigrovi najprv šetrná, ale nesystematická Koza. Ôsmeho augusta si berie vládu veselá, aktívna, ale aj nestála Opica. Treba si dať preto pozor na tieto vlastnosti, aby vás nedoviedli niekam inam, než chcete vy.

Zdravie

Podľa čínskeho horoskopu je v auguste ohrozená naša termoregulácia organizmu. Vysoké teploty vyčerpávajú telo, preto sa treba ochladiť aj jedlom. Počas dňa treba menej koreniť a jesť viac ovocia i zeleniny, ktorá ochladzuje: melóny, uhorky, rajčiny atď. Okrem iného, tieto živé plodiny obsahujú dostatok vody, ktorú v lete viac vypotíme. Obsahujú aj potrebné minerály a enzýmy, ktoré telo potrebuje.

Vodu treba piť po dúškoch, nie naraz a takej teploty, aká vám vyhovuje a máte to odskúšané, že vám neškodí.

Skúste byť týždeň bez sladkostí! Ak to dokážete, uvidíte, že vám nakoniec tieto pochutiny nebudú chýbať, ak budete konzumovať dostatok živej stravy – ovocia a zeleniny.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na srpen pro znamení: