Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Wanda

Wanda

Osobný kód 154

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Čínský horoskop na srpen - Koza

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Pre Kozy je tu malý odkaz, aby si vážili to, čo majú. Pokiaľ žijete vo vzťahu, ktorý má občas malé nepríjemnosti, treba si gratulovať. Pokiaľ len hľadáme chyby, je tu trefná veta: Dobre bolo koze, tak sa šla na ľad kĺzať! Čo bolo ďalej, to mnohé z vás už okúsili. Krása Kozy okúzľuje a lieči. Liečte si svoje vzťahy i boľačky z nich umením!

Peniaze a práca

Do práce sa vám asi podarí dostať viacej dynamiky a náhlych možností zmeniť niečo k lepšiemu. Netreba sa báť a hneď konať, pokiaľ si to druhí nepremyslia a vezmú vám vietor z plachiet. Kozy majú kreatívne nápady, ale niekedy potrebujú postrčiť. Nakoniec, na to sú tu aj vaši priatelia, ktorých máte preverených, že sú ozaj úprimní.

Zdravie

Pokiaľ žijete v malom byte, dajte si na stenu plagát s krásnou prírodou a nekonečnými diaľavami. Nadobudnete pocit, ktorý vás bude robiť šťastnejšími. Cvičte si rozhodnosť a duševnú rovnováhu prechádzkami v prírode. Nazbierajte si liečivé bylinky a urobte si z nich liečivý olej i čaj. V auguste to môže byť čučoriedka, čakanka, cesnak atď. To čo vás osloví na lúkach a v záhrade.

Zobrazit horoskop na srpen pro znamení: