Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Veštica Emilia

Emilia

Osobný kód 155

Veštec Mirek

Mirek

Osobný kód 181

Jasnovidka Renáta

Renáta

Osobný kód 152

Čínsky horoskop na august - Koza

Mesačný horoskop 2023

Vzťahy a krása

Pre Kozy je tu malý odkaz, aby si vážili to, čo majú. Pokiaľ žijete vo vzťahu, ktorý má občas malé nepríjemnosti, treba si gratulovať. Pokiaľ len hľadáme chyby, je tu trefná veta: Dobre bolo koze, tak sa šla na ľad kĺzať! Čo bolo ďalej, to mnohé z vás už okúsili. Krása Kozy okúzľuje a lieči. Liečte si svoje vzťahy i boľačky z nich umením!

Peniaze a práca

Do práce sa vám asi podarí dostať viacej dynamiky a náhlych možností zmeniť niečo k lepšiemu. Netreba sa báť a hneď konať, pokiaľ si to druhí nepremyslia a vezmú vám vietor z plachiet. Kozy majú kreatívne nápady, ale niekedy potrebujú postrčiť. Nakoniec, na to sú tu aj vaši priatelia, ktorých máte preverených, že sú ozaj úprimní.

Zdravie

Pokiaľ žijete v malom byte, dajte si na stenu plagát s krásnou prírodou a nekonečnými diaľavami. Nadobudnete pocit, ktorý vás bude robiť šťastnejšími. Cvičte si rozhodnosť a duševnú rovnováhu prechádzkami v prírode. Nazbierajte si liečivé bylinky a urobte si z nich liečivý olej i čaj. V auguste to môže byť čučoriedka, čakanka, cesnak atď. To čo vás osloví na lúkach a v záhrade.

Zobraziť horoskop na august pre znamenie: