Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Mária

Mária

Osobný kód 151

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínsky horoskop na august 2022

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na august

V auguste kraľuje popri ročnom vládcovi Tigrovi najprv šetrná, ale nesystematická Koza. Ôsmeho augusta si berie vládu veselá, aktívna, ale aj nestála Opica. Treba si dať preto pozor na tieto vlastnosti, aby vás nedoviedli niekam inam, než chcete vy.

Zdravie

Podľa čínskeho horoskopu je v auguste ohrozená naša termoregulácia organizmu. Vysoké teploty vyčerpávajú telo, preto sa treba ochladiť aj jedlom. Počas dňa treba menej koreniť a jesť viac ovocia i zeleniny, ktorá ochladzuje: melóny, uhorky, rajčiny atď. Okrem iného, tieto živé plodiny obsahujú dostatok vody, ktorú v lete viac vypotíme. Obsahujú aj potrebné minerály a enzýmy, ktoré telo potrebuje.

Vodu treba piť po dúškoch, nie naraz a takej teploty, aká vám vyhovuje a máte to odskúšané, že vám neškodí.

Skúste byť týždeň bez sladkostí! Ak to dokážete, uvidíte, že vám nakoniec tieto pochutiny nebudú chýbať, ak budete konzumovať dostatok živej stravy – ovocia a zeleniny.

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na august pre znamenie: