Veštenie a spirituálne poradenstvo

Odporúčame

Mária

Mária

Nebojte sa kvantovej fyziky - môžete byť hocikým, kým ste už boli, alebo kým ešte len chcete byť. Viac »

Ďalšie veštice online
Veštica Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Veštica Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Veštica Klára

Klára

Osobný kód 174

Veštica Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínsky horoskop na august 2020

Mesačný horoskop

Horoskop vás upozorní na to, ako prebiehajúce dni mesiaca vplývajú na podvedomie ľudí, ktorí sú zaradení v jednotlivých znameniach čínskeho zverokruhu. Vykreslí vám vplyv slnečného znamenia a jeho vládnucej planéty.

Foto: Adobe Stock

Tip na august

Uplynulý mesiac nás našťastie neprekvapil častými a veľkými horúčavami, ako to bolo počas minulých rokov. Podľa čínskej predpovede, by nemal byť ani august nadmieru horúci. V auguste je najviac ohrozená termoregulácia organizmu, môžeme byť tak radi, že nebudú veľké teplotné výkyvy.

Podľa čínskeho učenia a tým aj horoskopu, sme ešte stále v letnom období. Vtedy všetko rastie a bujnie, aj my ľudia sme aktívnejší. Vysoké teploty vyčerpávajú telo, preto sa treba ochladiť aj jedlom. Počas dňa treba menej koreniť a jesť ovocie i zeleninu, ktorá ochladzuje: melóny, uhorky, rajčiny atď. Okrem iného, tieto živé plodiny obsahujú dostatok vody, ktorú v lete viac vypotíme. O obsahu potrebných mineráloch a enzýmoch, ktoré v sebe majú, ani nehovorím…

Treba sa však riadiť aj chuťou, ktorú si môžete vycvičiť. Skúsili ste byť týždeň bez sladkostí? Ak to dokážete, uvidíte, že vám nakoniec tieto pochutiny nebudú chýbať, ak budete konzumovať dostatok živej stravy.

Ešte jedna perlička, ktorá poteší tých, ktorí chcú schudnúť. Rok kovového Potkana nám priniesol lepšiu šancu na schudnutie. Minuloročné vládnúce Prasa sa totiž vedelo dobre nažrať. Preto sa nám ťažšie zhadzovali kilá. Potkan si vie síce občas tiež vychutnať jedlo, ale je tak zaneprázdnený intelektuálnymi vecami a tým, aby bol všade prvý, že nevenuje až takú pozornosť výberu jedla. Preto sa snažme aj my trochu okabátiť naše chuťové poháriky. Venujme sa rôznym obľúbeným činnostiam, pri ktorých ľahšie zabudneme na dlhé vysedávanie pri bohato prestretom stole.

V auguste s ročným Potkanom kraľuje najprv veselá Opica, potom si berie žezlo spolu s Potkanom parádnik Kohút. Obidve znamenia nie sú zamerané veľmi na jedlo, takže sa nám to snáď aj podarí! 

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobraziť horoskop na august pre znamenie: