Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Zuzana

Zuzana

Prostredníctvom tarotu a numerológie odhalím veci, ktoré sú pre vás skryté. Více »

Další kartářky online
Kartářka Wendy

Wendy

Osobný kód 173

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Stella

Stella

Osobný kód 160

Čínský horoskop na srpen - Vepř

Měsíční horoskop 2023

Vzťahy a krása

Nejasnosti vo vzťahu sú polovicou neúspechu, ak nie aj viac. Komunikujte preto hneď, keď sa vyskytne nejaká nejasnosť. Na to máte teraz dosť dobré podmienky, hoci sú tu aj aspekty, ktoré vás v tomto môžu brzdiť. Dajte možnosť i novým spôsobom riešenia problémov, respektíve takým, ktoré ste ešte nevyskúšali. Niekedy pomôže pohľad nezainteresovaného človeka, aby sa vám vynorilo riešenie dlhodobého problému. Takým môže byť i výklad kariet.

Peniaze a práca

Niektorí kolegovia, alebo spoločníci vo firme na vás môžu pôsobiť až tak nepríjemným dojmom, že budete mať zajačie úmysly. Opúšťať firmu netreba hneď, nechajte si čas na rozmyslenie. Pokiaľ idete podpisovať peňažnú či pracovnú zmluvu, dajte si pozor na nezrovnalosti a veci, s ktorými nesúhlasíte prekonzultujte s právnikom.

Zdravie

Počas dvoch tretín mesiaca sa môže stať, že to budete preháňať s jedlom. Kilá naberieme hneď, ale dole to ide ťažšie. Myslite na to dopredu. Radšej si doprajte prechádzky a výlety po našej krajine. Hoci sa dni skracujú, ešte vždy je dlhý deň na to, aby ste šli von na čerstvý vzduch za vidna. Pobyt na Slnku dodáva aj dobrú náladu.

Zobrazit horoskop na srpen pro znamení: