Kartářka Lucka

Kartářka Lucka
kód 158
Pomocí energie a karet vám dám odpověď na otázky, které vás trápí.

Informace o dostupnosti:

 • Zapněte si hlášení, kdy budu opět online (klikněte na ikonku zvonku). Těším se na vás :)

Zaměření: Láska, vztahy, partnerské poradenství, nevěra
Speciální oblasti: Automatická kresba, odvádění ztracených duší, práce s anděly
Věštecké techniky: Tarotové karty, kyvadlo
Praxe: 17 let
Hodnocení: (13 hodnocení)

O mně

Tarot není ve formě, že vám řekne nezbytnou budoucnost, protože ta není nijak fixně dána. Budoucnost je chaos, který si vnitřně již dnes splétáme do podoby svými myšlenkami, slovy a skutky.

Tarot dokáže dát vhled do toho, kam s aktuálním nastavením směřujeme. Pomáhá nám odhalit temný závoj a podívat se, kam už sami nevidíme. Umí nám dát odpovědi na otázky z různých sfér našeho života, abychom se sami mohli lépe rozhodnout. Čtení tarotu tedy není monolog proroctví, ale plodná diskuse.

Díky symbolice karet a jisté inteligenci, která přes tento symbolismus komunikuje, můžeme vykročit správnou cestou, která nás dovede do vytouženého cíle.

Recenze zákazníků

 1. Kartářka Lucka
  Vaše hodnocení:
 2. Katarína

  Môžem ju len odporučiť. Ďakujem

 3. Hela

  Lucka je úžasná žena, ku ktorej sa rada vraciam. K vešteniu nepotrebuje žiadne údaje, aj tak Vám poskytne pravdivú odpoveď, ktorá Vás nie vždy poteší... Je veľmi priama, úprimná, pozitívna osôbka, ktorá má dobré srdiečko a pomôže Vám nájsť svetielko na tmavej ceste. Mám Vás rada Lucka a za všetko Vám z celého srdca ďakujem.

 4. Veronika

  Lucka je úprimná, chce od klientov ťažké veci, ale ona vie prečo.. som rada, že odo mňa tie ťažké veci chce, lebo sama by som v živote neprišla na to, že sú potrebné a keď už som ich začala robiť, tak mi to začalo veľmi pomáhať. Dokáže pozitívne naprogramovať myseľ, aby sa veci darili. Ďakujem krásne.

 5. Anka

  Velka vďaka! Velmi mi pomohla, keď mi bolo najhoršie a nevedela som ako ďalej. S radostou a uctou sa stale rada vraciam k nej, je to uzasna zena. Vsetko ako povie, tak aj v skutocnosti je. Velke dakujem za vsetko, s istotou odporucam kazdemu, kto nevie najst riesenie svojho problemu. Ďakujem.

 6. Radka

  Děkuji. Paní je někdy až moc upřímná. Až to zaboli, ale člověk to potřebuje aby se probral. Nejdříve jsem byla naštvaná, ale pak jsem si uvědomila, že to byla ta pravda.

 7. Lenka

  To najlepšie čo moneo ponúka. Bez dátumov narodení, mien, akýchkoľvek otázok úvodných a vždy úplne presne, priamo a otvorene. Odporúčam. Ďakujem Vám Lucka

 8. Ewa

  Prišla mi do života v pravej chvíli. Nepotrebovala žiadne údaje, aby presne popísala moju situáciu. Volala som, aj volám pravidelne. Vie ma nastaviť tak, aby sa veci diali v môj prospech a funguje to. Obrovské ďakujem tejto pani, že ma posunula v mojom živote.

 9. babicka152

  Príjemný hlas veľká ochota pomôcť odporúčam kazdemu

 10. Lenka

  Neuvěřitelně pozitivně naladěná pani, velice mě uklidnila a řekla mi věci tak, jak jsou a naprosto to zapadlo do mých vlastních pocitů a intuice. Děkuji vám za upřímnost.

 11. Daniela

  Moja obľúbená jasnovidka, nevolám posledný krát :)

 12. Luci

  Vsetko ste povedala velmi presne, prezradila ste to o com som nemala tusenie...Pravdive uprimne slova, dakujem za rozhovor.

 13. Veronika

  Som ohromená, vedela veci, ktoré nemala ako vedieť. Som veľmi vďačná za tento rozhovor, dalo mi to veľa. Nevolam naposledy.

 14. Peťa

  Za mna jedným slovom Wau! Bola som veľmi veľmi milo prekvapená. Neviem ani čo presne napísať za mna určite jednotka a budem volať opäť.