Výklad karet a spirituální poradenství

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Stella

Stella

Osobný kód 160

Kartářka Večernice

Večernice

Osobný kód 159

Kartářka Janita

Janita

Osobný kód 162

Čínský horoskop na srpen 2021

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na srpen

Známe príslovie vraví: Pomôž si človeče, aj pán Boh ti pomôže. V tomto mesiaci to asi bude platiť obzvlášť. V roku kovového Byvola by si mal každý človek uvedomiť svoju individualitu i holý fakt, že za neho nemôže nik dýchať, tobôž si vziať na plecia cudziu karmu. Je to proti pravidlám vesmíru. Venujte sa preto svojmu životu, cudzie problémy riešte len vtedy, ak vás o to vyslovene požiadajú, alebo nie je iné východisko.

Podľa čínskeho horoskopu je v auguste ohrozená naša termoregulácia, čo je aj logické v týchto horúčavách. Trochu by sa nám malo uľaviť po dvadsiatom auguste, kedy by malo nastať menšie ochladenie.

Byvol je dosť autoritatívny a spokojný, ak ho iní poslúchajú. Možno tak viac porozumieme dnešnej spoločenskej situácii, a to bez zbytočnej nervozity. Pochopme, že je to našou skúškou, aby sme neboli ako ovečky a nebáli sa, ak nás zatvárajú do zvláštneho košiara. Nestrácajte samých seba, ale na druhej strane jednajte rozvážne a múdro.

Verme, že všetko zlé raz skončí k nášmu dobru i celej planéty.

Počas tohto mesiaca môžeme očakávať, že tie povestné božie mlyny začnú konečne mlieť spravodlivo. Svoje šťastie nájdete v sebe, vo svojom vnútri, vyrovnaní a spokojní s vedomím, že žijete. Nezabúdajte sa denne zastaviť, vnímať krásu dňa, hoci je zamračené, alebo dokonca prší vo vašej duši.

Zatiaľ vždy po daždi vyšlo Slnko!

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na srpen pro znamení: