Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Janita

Janita

Odpovede, ktoré vám doteraz nikto nedal, vám odhalí karmická numerológia. Více »

Další kartářky online
Kartářka Mária

Mária

Osobný kód 151

Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Zoruna

Zoruna

Osobný kód 171

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Čínský horoskop na srpen 2023

Měsíční horoskop

Horoskop vás upozorní na to, jak probíhající dny měsíce ovlivňují podvědomí lidí, kteří jsou zařazeni v jednotlivých znameních čínského zvěrokruhu. Vykreslí vám vliv slunečního znamení a jeho vládnoucí planety.

Foto: Adobe Stock

Tip na srpen

Podľa čínskeho mesačného horoskopu vládne dve tretiny augusta hravá, ľahká a nerozvážna Opica. Práve preto si treba dať pozor na veci a záležitosti, ktoré šijeme horúcou ihlou, lebo takto nebudú mať dlhé trvanie.

Plánovať a dávať si rôzne vízie je však veľmi vhodné. Na druhej strane, Opica je dosť chytrá a na iných berie iný meter ako na seba. Odhalí, ak niekto hovorí hlúposti a náležite vám to aj predostrie na tanier. 

22. augusta nastupuje mesiac Kohúta. To už je iná káva. Ten sa o seba náležite stará, ale vie aj rozhodnúť, čo si ponechať, opraviť alebo vyhodiť.

Mesiac august začal studeným počasím. Čínsky horoskop toto obdobie nazýva aj skorou jeseňou. No koncom prvej a tretej dekády by sme sa ešte mohli ohriať. Kritické bude obdobie hlavne okolo splnu Mesiaca, ktorý nastáva koncom augusta. Netreba robiť žiadne unáhlené rozhodnutia, klamať a navzájom si protirečiť.

Zdravie

Podľa čínskeho horoskopu je v auguste ohrozená naša termoregulácia organizmu. Veľké zmeny teploty vyčerpávajú telo, preto sa treba ochladiť a zohriať jedlom.

Počas dňa, kedy je vám teplo, treba menej koreniť a jesť ovocie i zeleninu, ktorá ochladzuje: melóny, uhorky, rajčiny atď. Obsahujú aj potrebné minerály a enzýmy, ktoré telo potrebuje. Ak sa ochladí, pridajte korenené jedlá a teplé nápoje.

Človek by si mal byť sám sebe liečiteľom a nechodiť proti svojim chutiam a presvedčeniu, hlavne ak si to už odskúšal rokmi. Na každého platí trochu niečo iné. Niekto má alergiu na jablká, no a druhému veľmi prospievajú. Vodu treba piť po dúškoch, nie naraz a takej teploty, aká vám vyhovuje a máte to odskúšané, že vám neškodí.

Hlavne v poslednej tretine augusta skúste byť častejšie bez sladkostí! Ak to dokážete, uvidíte, že vám nakoniec tieto pochutiny nebudú chýbať, ak budete konzumovať dostatok stravy, ktorá pozostáva najmä z ovocia a zeleniny.

Malá rada podľa feng šuej

Aj v tomto mesiaci si dávajte záležať na tom, aby ste nemali váš obývací priestor zaplnený zbytočnosťami a nebodaj zašpinenými vecami. Prichádzali by ste o drahocennú energiu a hojnosť.

Okolo novu, ktorý bude 16. augusta, znovu povyhadzujte staré haraburdy a ešte použiteľné veci darujte. To isté platí aj o pracovnom priestore a internetovej pošte. Pokiaľ máte na to priestor a guráž, urobte si poriadky aj vo vzťahoch!

Ak neviete, v akom znamení ste sa narodili, zistite si svoje čínske znamenie podľa dátumu narodenia.

Zobrazit horoskop na srpen pro znamení: