Kartářka Kavena

Kavena

Osobný kód 169

Kartářka Adrianalin

Adrianalin

Osobný kód 153

Kartářka Janka

Janka

Osobný kód 172

Astropsycholožka Somezeda

Somezeda

Osobný kód 177

Nov Měsíce ve znamení Panny

Rozbor vlivu novu Měsíce v září 2020

Nov Mesiaca je o rekapitulácii, o premýšľaní, aj o sebe. Vďaka väčšej energii môžete skúsiť prekonávať svoje vlastné limity. Zamerajte sa na svoje možnosti.

Nov Měsíce ve znamení Panny
Foto: Adobe Stock

Fáze Měsíce v říjnuÚplňky a novy Měsíce 2020

Úplněk01.10.2020 23:07BeranÚplněk Měsíce Říjen 2020
Poslední čtvrť10.10.2020 02:42Rak-
Nov16.10.2020 21:34VáhyNov Měsíce Říjen 2020
První čtvrť23.10.2020 15:25Vodnář-
Úplněk31.10.2020 15:51BýkÚplněk Měsíce Říjen 2020

Nov Měsíce nastane: 17.09.2020 13:02

Vplyv novu Mesiaca

Často niečo iné chceme, a niečo iné sa nám deje. Niekedy vlastne ani nevieme, čo chceme, ale myslíme si, že to vieme. Niekedy zase chceme niečo, čo je odlišné s naším životným poslaním. Pri každom pláne poriadne premýšľajte. Zo života vyberajte všetko to najpozitívnejšie, čo sa dá. Má to značný a dobrý dopad na vašu myseľ i telesné zdravie. Máte napojenie na svoju dušu. Verte aj v šancu, že vám tento čas prinesie riešenie i väčšiu spokojnosť. Je to vhodná doba pre prácu na svojom zdraví a osobnom raste a pre realizáciu plánov pre nadchádzajúce mesiace.

Čo vám radí Luna v nove zo znamenia Panny

Prestaňte na sebe hľadať chyby a začnite si viac veriť. Je dôležité byť pozitívny. Prechádzky v prírode sú ideálne riešenie, zvlášť pre tieto dni. Príroda vás nabije pozitívnou náladou a sníme z vás záťaž.

Funguje len spolupráca, v ktorej sa dostatočne komunikuje. Vydržia spolu len tí, ktorí majú rovnaké ciele a ktorí majú jasne dané pravidlá. Samozrejme, najlepšie zachytené písomne, alebo dokonca doriešené na právnu úroveň.

Pre ľudí zo znamenia Panny začína dôležité obdobie. Budú zavalení informáciami. Mali by dobre počúvať. Kto počúva, dozvie sa. Panny toho budú mať veľa na srdci, a tak nechcú len počúvať, ale chcú tiež hovoriť. Povedať mnohé, čo cítia, a ako to vnímajú. Postupujte pragmaticky, dobre sa ovládajte, aj tam, kde iní vybuchnú. Na úradoch sa stretnete s pochopením. September je mesiac pre Panny ako stvorený. Konečne dozrela úroda. Môžete sa realizovať v zaváraní, zbere úrody i sušení. Určite to bude liečivé a zdravé. Mnohým na dvere zaklope láska.

Rodina

Než niečo nové začne, často pred tým niečo skončí, preto sa nezľaknite. Všetci máme v sebe veľa rozporov. Vytvárajte atmosféru väčšej rodinnej súdržnosti.

Nastavte si poriadnejšie svoj rozpočet. Je tu ideálny čas na riešenie záležitosti okolo financií a viacerých investícií.

Smiech od srdca a dlhý spánok sú dva najlepšie lieky na všetko. Nemali by ste zabúdať na svojich blízkych. Venujte dostatočnú pozornosť rodinným príslušníkom.

Dni koreňov

Dni koreňov sú, keď Mesiac prechádza znameniami Býka, Panny alebo Kozorožca. Sily, ktoré vtedy Mesiac prejavuje, pôsobia v rastlinnej ríši priaznivo najmä na korene. Je výhodné presádzať a hnojiť rastliny, pri ktorých je žiadaná tvorba silného koreňového systému.

Zdravie

Stromy nás uchvátia neuveriteľnými farebnými kreáciami. Príroda vydá svoje plody. A tak by sa mali sústrediť na to, aby svojmu telu dodali dostatok vitamínov. Je veľmi dôležité, aby telo malo nielen vitamíny, ale aj minerály a hlavne spokojnosť.

Jaký vliv má na vás tento nov Měsíce?

Beran

Vesmírne energie budú vaše rozhodnutie podporovať. Verte svojmu prvému pocitu, a nemôžete nič pokaziť. Trochu napätia vám neuškodí, ale veľa by mohlo. Do rizikových záležitostí sa púšťajte s niekým za chrbtom, alebo po boku. Budete mať akú-takú istotu. Bude vás to zvádzať k sebeckým riešeniam. Priveľká ctižiadostivosť vám však môže podraziť kolená v čase, keď to čakáte najmenej. Teraz je potrebná taktnosť.

Býk

Myslite na stabilitu a istoty vo vašom živote. Súčasná energia novu Mesiaca v živle Zeme, ktorý je i váš, praje rýchlym a spontánnym rozhodnutiam, ale nenechajte sa nachytať. Vy jeho silu môžete využiť aj na to, aby ste teraz dali priestor svojim želaniam. Bude sa vám ponúkať mnoho príležitostí, ale len niektoré z nich budú výhodné. Dobre urobíte, ak dlhšie porozmýšľate nad návrhmi, ktoré vyplynú zo súčasných rozhovorov. 

Blíženci

Aj na vás si zasadne sila Luny, ktorá vás bude navádzať k radikálnym zmenám. Radšej si dajte do poriadku citovú stránku, v ktorej to poslednú dobu neklape tak, akoby ste chceli. Vďaka vašej otvorenosti ste pripravení, učiť sa, a vnímať nové veci. To by sa vám mohlo teraz vyplatiť. Pozorne zhodnoťte svoje šance, nech máte predstavu, čo si môžete dovoliť. Nevzdávajte sa vašich záujmov, ale nepokúšajte sa ísť hlavou proti múru.

Rak

Máte sklony si tok duševnej sily blokovať zbytočnými obavami. Vzdajte sa starostí a prestaňte priveľa premýšľať. Zvládnete riešiť viacero vecí súčasne. Tento nov Mesiaca vám dodá odvahu, energiu aj silu pustiť sa do všetkého, čomu ste sa doteraz vyhýbali. Môžu nastať nové veci, ale budete potrebovať viac podrobnejších informácií, aby ste konali premyslenejšie a výhodnejšie pre dlhodobú perspektívu.

Lev

Udržať sa v dobrej kondícii by malo byť vašou prioritou, tak sa do toho pustite s chuťou. Táto energia novu Mesiaca vám potvrdí to, čo ste už dlhšie tušili. Pokúšate sa robiť prirýchlo a priveľa vecí odrazu, a tým si trieštite energiu. Pozor však aj na to, že obdobie novu je ideálnou dobou tiež pre klamárov, nenaleťte. Nie všetko je také ľahké, ako vám vychvália. Neprestaňte analyzovať. 

Panna

Nenabaľujte teraz na seba viac, ako je únosné, aj keď vás tento nov vo vašom znamení bude k tomu zvádzať. Keď už sa však do niečoho pustíte, choďte tvrdohlavo za svojím cieľom, dosiahnete ho. Činorodosť vás bude sprevádzať v pracovnom, aj v domácom prostredí. Ak je nov Mesiaca súčasne vo vašom múdrom znamení, čo teraz je, držte pôst s vnútorným dialógom – premýšľajte viac o sebe. Chráňte sa pred infekciou krčných mandlí.

Váhy

Hľadajte, a teraz aj nájdete, vašu novú duševnú energiu. Budete prekvapení, aká veľká sila sa vo vás skrýva. Veci sa nevyvíjajú zlým smerom, ale budete musieť prekonať zopár prekážok. Ak si nájdete vyhovujúci spôsob, ktorého sa budete držať, nie je dôvod, aby ste to nedokázali. Nenechajte sa nikým zastaviť, alebo odradiť v polovici cesty. Používate šiesty zmysel oveľa viac, než si uvedomujete. 

Štír

Mali by ste sa na veci pozrieť z iného pohľadu, pre získanie lepšieho kontaktu s realitou. Prídu príležitosti a prídu výzvy. Naučte sa rozoznať jedny od druhých, a tomu prispôsobiť aj ich riešenie. Je dôležité, aby ste mali silnú duchovnú vieru, aby ste čo najlepšie využili váš bohatý, všestranný a prirodzený talent. Súhlaste len s tým, čo dokážete, aspoň čiastočne, kontrolovať. Nemali zabúdať ani na svoje zdravie, objednajte sa na pravidelné lekárske prehliadky.

Střelec

Teraz budete mať zmiešané pocity z toho, čo robíte. Či to bolo správne, rozhodne až čas. Nevzdávajte, vždy sa dá nájsť riešenie. Vaše ohnivé znamenie je akčné, plné sily, energie a nových plánov, ale tento vplyv Mesiaca je pre vás nebezpečný. Nehazardujte. Nenechajte sa strhnúť. Ste predsa dobrí v odhadovaní ľudí a situácií, tak to využite. Riešte aj pocit bezpečia, po ktorom už dlhšiu dobu túžite.

Kozoroh

Pod týmto vplyvom novu Mesiaca v živle Zeme, ktorý je i váš, máte možnosť usmerniť spôsob myslenia. Aj vaša myseľ vám bude zadávať cestu, ale musíte to urobiť sami. Väčšina záležitostí dopadne lepšie, ako čakáte. Pracujte na sebe a stiahnite do víru svojho optimizmu aj svoje okolie. Nemáte sa čoho báť. Cíťte sa byť potrební. Pomáha to vašej sebaistote. Postretávate nových známych a starým v mnohom pomôžete.

Vodnář

Pod týmto novom sila Luny i planéty, Venuše, môže zaskočiť aj vaše srdce, ktoré začne požadovať viac, než mu dávate. Ak sa budete stále pohybovať v rovnakej spoločnosti, strácate možnosť ďalšieho rastu. Aj keď nemáte v úmysle vykonať zmeny, spravíte niektoré dôležité kroky, ktoré vám čosi umožnia v budúcnosti. Svojou aktivitou dokážete nadchnúť a strhnúť aj blízke okolie, čo je veľmi pozitívne.

Ryby

Počas tohto novu Mesiaca, ktorý bude pre vás dosť problémový, vám niekto, alebo niečo vstúpi do aktivity, ktorej sa budete chcieť venovať. Nedajte sa tým celkom vykoľajiť. Nerobte veľké vyhlásenia. Porozmýšľajte prezieravo dopredu, čo komu, a kde, poviete. Pridajú sa k tomu pracovné veci, ktoré odrazu začnú byť urgentné. Niektorí z vás to jednoduché nebudú mať ani doma, ani v širšej rodine. 

Téma dne Analýza množství negativní energie ve vašem příbytku a jeho očista

Vyčistěte vaše bydlení krok za krokem a osvoboďte se od zlých energií.

Zjistit více

Planety ve znameních zvěrokruhu

SlunceŠtírod 22.10.2020
MěsícBýkod 30.10.2020
MerkurVáhyod 28.10.2020
VenušeVáhyod 28.10.2020
MarsBeranod 28.06.2020
JupiterKozorohod 02.12.2019
SaturnKozorohod 02.07.2020
UranBýkod 06.03.2019
NeptunRybyod 03.02.2012
PlutoKozorohod 27.11.2008

Začátek ročních období 2020

JaroJarní rovnodennost20.03.2020
LétoLetní slunovrat20.06.2020
PodzimPodzimní rovnodennost22.09.2020
ZimaZimní slunovrat21.12.2020