Výklad karet a spirituální poradenství

Doporučujeme

Wendy

Wendy

Pomôžem vám s riešením problémov tak, aby to bolo v súlade s vaším vnútorným nastavením. Více »

Další kartářky online
Jasnovidka Diana

Diana

Osobný kód 157

Kartářka Petra

Petra

Osobný kód 310

Kartářka Sara

Sara

Osobný kód 176

Kartářka Zdena

Zdena

Osobný kód 165

Horoskop na červen - Blíženci

Měsíční tarotový horoskop 2024

Vzťahy: Tarot uvádza pri tejto karte milú spoločnosť, ale i svadbu. Hovoríte, že ste sami? Málokedy sa však stane, že vám niekto priamo zaklope na okienko či dvere a bude z toho nádherný vzťah! Neseďte preto doma! Zaujímavé bude vaše stretnutie so Strelcom, ktorý je s vami vo večnej opozícii. Tá sa však môže zmeniť na doplnenie niečoho, čo vy ako Blíženci nemáte.

Práca: V bežných činnostiach sa vám môže dariť, a to hlavne tam, kde je potrebná tvorivosť. Pokiaľ vám chýba inšpirácia, nechajte si poradiť niekým, kto je kreatívny. Možno sa stretnete s kolegami aj mimo pracoviska. Pri oslave sa utužia vzťahy a padnú okovy škrobenosti. Príde inšpirácia, ktorá sa neskôr zmení na skutky.

Zdravie: Prežitými rokmi človeka začnú trápiť mnohé veci i telo sa ozýva. Jeden má kilá navyše, iný nejakú závislosť či boľavé kolená. To, že každá choroba má svoju príčinu i v našej psychike ste už iste počuli. Prečítajte si o tom v ezoterickej i odbornej literatúre. Prípadne aj navštívte holistického lekára alebo liečiteľa.

Zobrazit horoskop na červen pro znamení: